Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit erez a depresszios beteg?

Mit erez a depresszios beteg?

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Valtozo mit erez, mert valtozo tunetei vannak, es attol is fugg, hogy milyen fajta depresszioja van. De az tuti, hogy sokszor lehangolt.
2020. dec. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én például nagyon lehangolt vagyok. Sokszor azt érzem, hogy nincs erőm semmihez sem, szinte mindig fáradt vagyok. Nagyon sokszor gondolok a múltra, minden miatt magamat hibáztatom. Csak úgy vagyok, azt érzem nincs értelme a létezésemnek. Nem akarok meghalni, de sokszor gondolok arra, hogy mindenkinek jobb lenne ha nem léteznék. Azt érzem, hogy én csak terhére vagyok másoknak.
2020. dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szedsz ra gyogyszert?
2020. dec. 23. 18:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szedek, pszichológushoz járok. Abban bízom, hogy előbb-utóbb segíteni fog a terápia.
2020. dec. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
En meg akarok halni, de nem tudnam megolni magam. Olyan mintha egy veget nem ero szenvedes lenne. 21/F
2020. dec. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én enyhe depresszióval élem le az életemet.

13 éves koromban már megbarátkoztam a halál gondolatával. Ebből az az előnyöm származott, hogy a halálfélelem elkerült.

Huszonévesen elmentem az orvoshoz a panaszaimmal. Akkor még nem volt ennyire közismert a depresszió szó, és a jelentése. Kórházba küldtek felerősödni (inzulinos kezelés). Életem legboldogabb 3 hete volt a jópofa betegtársak miatt, akik pedig súlyos gerincműtétre vártak.

Később jártam pszichológusnál, pszichiáternél is. Ez utóbbi sorra írta fel a különböző gyógyszereket, amint közöltem, hogy nem használ, csak a fejfájásom nő tőlük. Megnéztem, mi a hatóanyaguk, a magnézium. Azóta itt van kézközelben a magnézium pezsgőtabletta, meg egy korsónyi víz. Ha rossz kedvem kerekedik, abból fogyasztok, és használ. Másra nem, de erre jó volt nekem. Szerencsére a gondjaim nagy része már elszállt, és csak ritkán szorulok a magnéziumra. De a depi nem múlt el, itt ólálkodik a közelemben sok más betegséggel együtt, és csak a megfelelő alkalomra várnak, hogy lecsapjanak. Jobbulást kívánok minden szenvedőnek! (65/F)

2020. dec. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom leírni mit érzek legbelül, sehogy sem. Nincs erőm semmihez sem, és sokszor gondolok öngyilkosságra. Remélem mindenki kigyógyul ebből az egészből.
2021. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!