Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy depressziós embernek...

Egy depressziós embernek addig nem lesz párkapcsolata amég meg nem gyógyul?

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Lehet addig is, főleg, ha nő.
2020. dec. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
miért, ha nő mitől más?
2020. dec. 24. 12:45
 3/11 anonim válasza:
73%
Attól függ. Ha mondjuk azért depressziós, mert még soha nem volt senkije, akkor a helyzet fordított.
2020. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Mert a punciért cserébe egy darabig elnézők, hogy beteg.
2020. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, milyen mértékű a depi. Ha mondjuk az a szint, hogy csak a plafont tudja nézni és egyáltalán nem kommunikál, meg se szólal, akkor nem hiszem, hogy szexuálisan kéne bárkinek is
2020. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Van néhány ilyen típusú nő, aki a sérült embereket keresi és segíteni akar rajtuk, de sokkal kevesebb ilyen nő van, mint ahány sérült ember (kb. olyan az arány, mint hogy van néhány pasi aki a túlsúlyos nőkre megy, de sokkal több belőlük a kínálat, mint a kereslet).
2020. dec. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Volt depressziós férfi az életemben. Ismerkedési szakaszban lényegégen csak a gondjait taglalta, hogy neki semmi nem jó, nem tudja mit akar, mit nem akar stb. Motiválni? Azzal sem lehetett hogy x hónapig kitartottam mellette, alkalmazkodtam a hangulatához, ahhoz is ha a depresszió miatt elutasító, volt, és hanyagolt. Rohadtul nem erdekelte, nem becsülte hogy van valaki aki kitart mellette így is. Saját magával a saját gondjaival volt elfoglalva. Eszébe sem jutott hogy a másiknak is vannak gondjai, vagy hogy a másiknak is vannak alap igényei. Pl a rendszeres kommunikáció. Úgyhogy nem. Aki depressziós az párkapcsolatra alkalmatlan és nem is akarja alkalmasnak tenni magát.
2020. dec. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7 mondjuk ez nem feltétlenül igaz, mert én pl. azért vagyok depressziós, mert akárhányszor próbálnék kialakítani egy párkapcsolatot, senkinek sem kellek. Pedig semmi bajom nem lenne, ha ez nem így lenne.
2020. dec. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A depresszió egy mentális betegség, az nem depresszió, hogy szomorú vagy, mert nem akar senki megkefélni
2020. dec. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
De lehet párkapcsolata valakinek, attól, hogy depressziós, csak nagyon türelmes és megértő társ kell, ami ritka. Nekem régóta vannak mentális problémáim, párkapcsolat előtt is voltak, most is vannak. Ez nem úgy megy, hogy ha rád talál a szerelem,a többi problémád egy csapásra elmúlik. Szerencsére párommal megtanultam lekommunikálni a problémás szituációkat, már tudja, hogy mikor nem kell magára venni a dolgokat. Meg előtte évekig nagyon jó barátok voltunk és sikerült kiismernünk egymást. Persze szeretnék rövidesen segítséget kérni, hogy érte jobb emberré válhassak, olyanná, akit megérdemel.
2020. dec. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!