Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig lehet bírni egy depress...

Meddig lehet bírni egy depressziós mellett?

Figyelt kérdés
A barátom depressziós, vannak könnyebb és nehezebb napok. Próbálom támogatni, kitartani mellette, de ezt nem értékeli, nem érdekli ha van valami bajom, csak az ő gondjai léteznek, nem támogat, eltaszít sokszor és tudom, hogy ez a betegsége, de őszintén alig bírom már. közben lelkiismeret-furdalásom is van, ha elhagynám emiatt. most főleg rosszabb, egyszerűen szóba se áll velem. szeretem, de nem akarom magam ennél jobban tönkre tenni, mert nagyon durván hatással van rám, miatta már sok mindenkit elűztem az életemből, hogy vele lehessek és támogassam, de minek ha ezt ő nem értékeli. Vagy esetleg volt valaki ilyen helyzetben, mit tehetnék?
2020. dec. 24. 18:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
szed gyogyszert?
2020. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem.
2020. dec. 24. 18:45
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Esetleg ezt vele próbáld meg megbeszélni, ne itt..
2020. dec. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

abban tudod őt támogatni, hogy elterelgeted orvoshoz.

ha ő már a gödörben csücsül, nem az a megoldás, hogy mellé ugrasz

2020. dec. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
aranyos vagy, de sajnos nem lehet ilyenről beszélni vele.
2020. dec. 24. 19:02
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam már, de nem megy, nem tudok rá hatni, hogy kérjen segítséget, ha könyörgök se. elrángatni meg nem tudom.
2020. dec. 24. 19:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg lépj le, egyszer élünk, ha megprobaltad de leszarja akkor lépj tovább neked is van életed és szükségleteid
2020. dec. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A depresszióra van sok megoldás, de a nemakarásra nincs.


Nekem is van depresszióm, szedek rá gyógyszert, és igen, vanbak nehéz napok. Másokat viszont igyekszem nem leterhelni vele, és aktívan teszek azért hogy ne legyek pocsékul.

2020. dec. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd ott, majd megérti hogy tennie kell ezellen. Vagy talál egy megértő barátnőt
2020. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerinted én nem vagyok megértő? Az vagyok, csak közben bele vagyok betegedve
2020. dec. 27. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!