Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy győzzem meg anyám hogy...

Hogy győzzem meg anyám hogy elvigyen pszichiáterhez?

Figyelt kérdés

Járok pszichológushoz, ő is azt mondta hogy érdemes lenne felkeresni egy pszichiátert. Anyámat már többször hívta emiatt. Egyedül nem mennék el.

Akárhányszor megemlítem neki hogy szerintem is menni kéne, befejezi a beszélgetést azzal, hogy nekem tökéletes életem van.

És nem érti hogy ez nem egy olyan dolog amit tud csak úgy a 'szőnyeg alá söpörni'

Másfél éve van ez, és akárhogy próbáltam megoldani ezt egyedül, nem múlt el. Azóta csak azt veszem észre hogy nagyon zárkózott lettem.

Valakinek van ötlete hogy vehetném rá anyukámat? Vagy hogy mondjam el neki hogy megértse?


2020. dec. 26. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fogja megérteni, mert önmagát is hibáztatja az miatt hogy pszichiáterhez "kell" járnod. Részben jogosan.
2020. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!