Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt mar depresszios ismerosot...

Volt mar depresszios ismerosotok, aki öngyilkos lett, mert nem birta tovabb?

Figyelt kérdés

#depresszió #ongyipkos
2020. dec. 27. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen nagyim magára maradt és felakasztotta magát .
2020. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Nekem nem, de elég szomorú dolog. Szakemberhez kell vinni minden depressziós embert, ha az nagyon hosszasan elnyúlik. Az ugyanolyan betegség, mint egy megfazas, csak ez mentális. Beszűkül a gondolkodás, nem látnak racionálisan. Bebeszélnek maguknak olyan dolgokat, ami nem valós. Az első válaszolónál is a nagymama nemvolt egyedül, csak úgy érezte magát. Segíteni kell, löketet adni az ilyen embereknek. Akkor nem történik meg ez. Csak sajnos ezt nagyon nehéz észre venni. Ezért érdemes szakemberhez fordulni.
2020. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

2-es nem így működik szakember ilyenkor kevés .

Főleg idősebb korban mikor az ember már avval szembesül és elgondolkozik köszönöm egy elég volt az életből.

Pszichológus, pszichiáter nem is tud gyógyítani ennek csak neve van .

Nem egzakt tudomány, és ha fejben összekeveredik valami azt nagyon nehéz kibogozni .

2020. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Sokat segít, teljes tudomány amúgy is. Én biológus vagyok. Rengeteget tanultam az agyról. Nem vagyunk különlegesek, limbikus rendszer felel az erzelmekert. Ugyanúgy lehet fejleszteni a tudatalattit, mint bármi mást. Mikor megtanulunk úszni, az is beépül a fejünkbe. Szerintem ne okoskodjon olyan, aki nem ért hozzá. :) Bármilyen korban el lehet menni szakemberhez és segít is, de csak akkor ha akar is valaki magán segíteni. Nem a szakember fog rendbe hozni, hanem mindenki saját magát. Szakember csak segít elinditani egy úton a gyogyulashoz, az élethez való helyes hozzáálláshoz. Elég bugyuta az az ember, aki azt hiszi, hogy majd más megoldja helyette a problémákat. Ez olyan, mint a placebo hatás. Fejben dől el minden, csak akarni kell változtatni, nem pedig rikacsolni és másokat hibáztatni állandóan. :D
2020. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Érdekes a fogorvos,szívsebész,sebész, stb helyettem oldja meg a gondot .

Tisztelt ,biológus a jobb és bal agyféltekét hogyan lehet szimmetrizálni ?

Melyik gyógyszerrel vagy melyik gyerekmondókával ?

Sokat tv-ézik és nem a valóságban él,E lehet dönteni fejben hogy más hogy élek de ha a környezet már nem vevő rá akkor már lőheti a változását .

2020. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Nem gyógyszer kell, atya ég. Azt írtam, hogy gyakorlás(fejben gyakorlás) +placebo is ilyen. Gyógyszer az tüneti kezelés csak, nem fogja megoldani a problémát(mentális problémát). Fejben kell megoldani, ezt is írtam. Látom értelmezni sem tud egy mondatot. Én biológus vagyok, nem tévéből tanultam, hanem szakemberektől. Jobban tudom, mint ön. Ez van, fogadja el. :) Az ön baja és hibája, ha nem akar változtatni.
2020. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A környezetet ki kell zárni a fejéből. Nem a környezetnek kell megfelelni, hanem saját magának. Az aki basztat másokat, annak saját magával van a legnagyobb problémája. Ezt jól jegyezze meg. Azok tanácsát fogadja meg, akik segíteni akarnak, nem pedig olyan emberekét, akik nem értenek semmihez és másokat hibaztatnak a saját nyomoruk miatt. Mindig könnyebb kifogást találni, mint szembe nézni a felelmeinnekl. A boldogság nem jár ingyen. Azért me g kell dolgozni. Fejben is.
2020. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

Biológus nem ért érzelmekhez amik az embert irányítják !

Valóbban megtanult valamit könyvből és 3-őszhajú nénitől, vagy bácsitól ?

Ebből is látszik hogy magát az agya irányítja nem pedig az ÉN-je .

Maga csak a felszínt kapargatja fogalma sincs az ÉN-ről .

2020. dec. 28. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%

Már hogyne értenék. :D Érzelmek nem irányítják az embert, csak befolyásolja a döntéseiket. Az érzelmeket is az agy kreálja. Ettől még igazam van, csak sok a gyáva ember. Mindig könnyebb mást hibáztatni, pedig magunkban kell először keresni a hibát.

Semmi érvet nem tudott mondani ellenem, csak gyerekek módjára kötöszködik. Jó sok ember van, aki nem nőtt fel fejben. Pedig csak felnőtteknek jár a boldogság, nem pedig felnőtt testben elő gyerekeknek.

2020. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, a volt párom
2020. dec. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!