Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelki okok miatt lehetnek a...

Lelki okok miatt lehetnek a következő panaszaim?

Figyelt kérdés
Nem nagyon kívánok semmi ételt, igazán éhségerzetem sincs csak azt érzem, hogy üres a gyomrom, mert korog meg picit ég. Eddig maximum meloban éreztem ezt, de már elofordul otthon is + ami számomra nagyon furcsa, hogy két napja nem tudok aludni. Pedig én nagyon nagy alvó vagyok, de tegnap is aludtam 4 órát utána 12 órát dolgoztam reggel 6tol este 6ig majd nagyon nagyon álmos voltam, de még éjjel 2 kor is alig tudtam elaludni, 7kor meg keltem magamtól. Velem ilyen SOSE történik, képes vagyok 14 órákat is aludni. Mondjuk utána visszaaludtam de nagyon nehezen, na azután már csak délután bírtam felkelni, éjszakás vagyok ma, az etvagytalansag az most is megvan. Illetve nagyon fáradtnak érzem magam, de tudom, hogy ez már amiatt, mert kb egész nap ágyban voltam. Ezek ilyen tipikus pszichés tünetek lehetnek?
2020. dec. 28. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!