Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Történhet magába fordulás,...

Történhet magába fordulás, depresszió, agresszió(korábban soha nem voltak) annak következményeként,hogy olyan lakhelyen élek,és olyan házban, amit gyűlölök,és undorodom tőle? Esetleg kihathat ez a párkapcsolatra is,vagy az más téma?

Figyelt kérdés
A párommal csak egy ezer éves, leélt házat sikerült megvennünk,hogy ne legyünk a szülők közelében, de nekem igazából nem sok beleszólásom volt. Azt gondoltam,majd megszokom..csak ne a párom szüleinek a közelében kelljen lakni..Nem tudtam megszokni, sőt annyira gyűlölöm,hogy amióta itt élek,ebben a házban teljes jellemváltozáson mentem keresztül, negatív irányba. A párom folyton azt mondogatja, ha lesz lehetőség, elegendő pénz,elmegyünk,de nem tudja mikor lesz erre lehetőség. Mit tegyek? És valóban lehetnek testi tünetei a belső, elfojtott érzelmeknek?
máj. 23. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen sőt ennél kissebb dolgok miatt is lehetnek már ilyen tüneteid.
máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat nekem a leirasbol gyanus, hogy a parkapcsolattal van inkabb problema.


Hacsak nem iszonyu putri a haz (de az a megvetele elott is latszott volna), vagy zero energiat tesztek abba, hogy elheto, kellemes otthont csinaljatok belole.

máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy putris is a ház,mert rettentő olcsón lett megvéve. A párom meg csak ígérgetett,hogy majd nekiállunk újítani. Harmadszor meg utálom a környéket, az utcát mindent. Jobbról,balról mindenhonnan iszákosok a szomszédaink..A harmadik meg a falu pletykaterjesztője. Sajnos..Én nem akartam nagyon,ezt a házat, de akkor az anyagi részét, csak így engedhettük meg magunknak.
máj. 23. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy rossz lakókörnyezet, rossz szomszédság simán okozhat ilyen tüneteket.
máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!