Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus segíthet?

Pszichológus segíthet?

Figyelt kérdés

Szóval már egy jó ideje vannak problémáim amiket nemrégen sikerült beismerni magamnak és az a baj, hogy kezdenek elviselhetetlené válni.

Például nincs kedvem, motivációm szinte soha semmihez, nagyon tudok szorongani sokszor már rosszul vagyok miatta, meg egyre többet gondolok rá, hogy nem akarok élni mert így nincs értelme ha rosszul vagyok mindig napi szinten gondolok az öngyilkosságra.

De mégis arra gondoltam, hogy talán megkéne próbálnom hátha tud segíteni csak még sose voltam, elég sok pénz szóval tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy nektek segített e stb.

Köszönöm előre is! 🤗



2020. dec. 30. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus, életvezetési tanácsadás.
2020. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Mindenképpen próbáld meg. Segíthet!! :)

2020. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sokat segített, mindenképp megéri! :)
2020. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Igen, elég sokat segít, ráadásul ha a problémáid öngyilkossági gondolatig is elmennek, akkor nagyon is szükséges a pszichológus segítsége.

Nekem nagyon sokat segít/segített, hiszen segít megismerni önmagamat, hogy hogyan is "működök", mi miért van stb.:)

Már önmagában a beszélgetés is jót tesz egy olyan személlyel, akiben 100%-ig megbízhatsz és nem ítélkezik, azt nézi, hogy Neked mi a jó.

2020. dec. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!