Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pànikbeteg vagyok és azt...

Pànikbeteg vagyok és azt figyeltem meg most már ez a 3 alkalom hogy ha menstruàlok mindig ràmjön a pánilbetegsèg és vasárnap kell megjonnie és ma már rosszul vagyok reggel óta.Mit tudnék ezzel a problemàval kezdeni?

Figyelt kérdés
2020. dec. 31. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció előtt a hormonok miatt feszültebbek a nők. Azt tudod csinálni, hogy nyugiba maradsz, kerülöd a stresszt, feszült helyzeteket, nem iszol kávét, kólát, energiaitalt. Lehet kicsit sétálgatni, olvasni, vagy nyugis filmeket, sorozatokat nézni. Ha meg jön a pánikroham, akkor ne ijedj meg, gondolj arra, hogy csak az idegeid csinálják, lélegezz nyugodtan, egyél, igyál.
2020. dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Énis pánikbeteg vagyok és a mentstruáció engem is megvisel. Olyankor feszültebb vagyok mint máskor. Próbálj meg olyan dolgokat csinálni ami kikapcsol.
2021. jan. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!