Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vasárnap ittam energiaitalt,...

Vasárnap ittam energiaitalt, nem szokásom inni csak volt otthon aztán éreztem kicsiit fura hogy jobban dobog a szivem?

Figyelt kérdés
másnap edzésen vettem észre hogy ugy fáj a szivemnél és a bal lapockámnál alig birtam uszni. Ma is érzem most reggel, mitől lehet? Olyan mintha valami fogná vagy nemtudom elmagyarázni de rosz érzés. Az enegriaitaltól lehet?
2015. máj. 19. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz én szoktam kávézni minden nap, de sosem fordult elő ilyen, sőt, jobban teljesítek fizikailag, ha előtte koffeinezek.

Mi ittál amúgy? Mert nem mindegy, hogy egy 0.5-ös lórúgásnyikoffeines Monstert, vagy egy sima 0.25-ös bármit.

Én megnézetném magam orvossal, remélem, tényleg csak azért van, mert "sokkoltad" energiaitallal a szervezeted, és nincs semmi komoly bajod. :)


U.i. írtad, hogy amúgy se szoktál inni, de ha mégis pörögni akarsz, akkor inkább fekete teát igyál vagy kávét, max koffeintablettázz, mert az energiapiában nem a koffein a leggázosabb összetevő...

2015. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Okozhatja az energia ital is. Tiszta szeméttel van tele az a lötty, nem értem mi a fenének isszátok ennyien, amikor ott van a kv, az sem egészséges, de ha annyira pörögni akartok még mindig jobb annál a szu.zyok energia fo.snál. Menj el orvoshoz azért és nézesd meg magad, az a legbiztosabb!
2015. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2# "Tiszta szeméttel van tele az a lötty"

Addig örülj még tiszta

2015. máj. 19. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan meg kell magyaráznom mit értek az alatt, hogy "tiszta szemét"? Oké, nem tudom hány éves vagy, akkor elmagyarázom. Ez alatt azt értem, hogy tele van szeméttel az a lötty, vagyis az energiaital. És tele van cukorral is. Érted? Nem tiszta!!!! Hanem tele van szeméttel, tényleg nem érted ezeket a szóhasználatokat?
2015. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mivel az energiaital tele van csomó káros anyagga,főként koffeinnel így nem csoda..meg még kitudja mik vannak benne amit nem írnak rá
2017. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!