Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol kezdődik a közveszélyesség?

Hol kezdődik a közveszélyesség?

Figyelt kérdés
Fenyegetés is elég hogy valakit elzárjanak vagy ahoz már tenni is kell valamit? Mi alapján lehet ezt megítélni? Hogy működik az amikor nem engednek el valakit? Ha azt mondja a beteg hogy márpedig innen haza megy és nem kórházba akkor mi a helyzet?
2020. dec. 31. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem elég konkrét.

Pl volt egy szomszéd aki elment mindig otthonról,de az ételt a tűzhelyen hagyta.Többször is ki kellett hívni a tűzoltókat.

Volt, hogy az ablakon is dőlt a füst.Néha nem tudták azt sem, hogy bent van vagy nincs.

A sokadik alkalommal aztán elvitték.Ez egy társasház.

Szóval ez már pl közveszélyesnek számított.

2020. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De ha néhány embernek azt mondom hogy de megölnélek meg ilyenek az még nem?

Van aki fél egyedül kimenni éjszaka mert fél éve hirtelen felindulásból megkérdeztem hogy akar e találkozni a teremtőjével.

2020. dec. 31. 21:52
 3/15 anonim ***** válasza:

Ettől nem vagy közveszélyes.

Csak nagyszájú.

2020. dec. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazság szerint ha nem lenne törvény tényleg kicsinálnám azokat akik szájaskodnak.
2020. dec. 31. 21:56
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Ha mondjuk egy felüljárónál, kővel dobálod az autókat az is közveszély okozás.
2020. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Heh.. engem meg kitiltottak egy moderálatlan helyről mert állítólag "megfenyegettem őket" holott csak annyit mondtam hogy szívesen megkínoznám ha nem lenne törvény.
2020. dec. 31. 21:58
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy is utálod őket akkor mindegy is.
2020. dec. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja viszont hamis vádak ezek hogy zaklatás meg ilyenek, kikérem magamnak hogy nem történt ilyen..
2020. dec. 31. 22:06
 9/15 anonim ***** válasza:

Azt nem tudhatom.

De a vita és veszekedés, még nem közveszély.

Ja eszembe jutott, hogy pl ha valaki telefonon azt mondja, hogy bomba van az épületben,na az már komolyan veszik.Azt büntetik úgy tudom.

2020. dec. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
2 honnan tudod hogy fél balázska.ahelyett hogy itt lógsz a leckédet irnád meg mert le leszel fujva gázsprayvel.
2020. dec. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!