Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezeket azért csinálom mert...

Ezeket azért csinálom mert mentálisan nem vagyok jól?

Figyelt kérdés

suli mellett dolgozok hogy legyen pénzem bizonyos egy bizonyos dologra. Így kb az egész hétköznapom le van kötve, mert suli utan késő estig dolgozom. Aztán jön a hétvége és szétcsapom magam teljesen, és az tart kb életben, amiatt van értelme az életemnek. és ezzel el is megy az egész hétvége. Aztán kezdőzik ugyanez elölről.

csak feketébe járok, utcán napszemüvegben hogy eltakarjam az arcom, van piercingem, és tetkóm

azt tudom hogy borderline személyiségzavaros vagyok, papírom is van róla, és sok múltbeli sérelmem van

Ezek a betegség miatt vannak, a sérelmek miatt vagy a mindkettő miatt?


máj. 24. 15:20
 1/2 A kérdező kommentje:
*az elejémcsak 1x akartam leírni a bizonyos-t
máj. 24. 15:21
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hétvégén szétcsapod magad természetesen lehet azért, mert nem vagy jól mentálisan. Bár ha a hétköznapjaid sűrűek, és gondolom stresszesek is, akkor önmagában nem gondolom, hogy az nagy baj lenne, ha hétvégén kiereszted a fáradt gőzt, szórakozol, viszont, ha az alkohol vagy egyéb élvezeti szerek, drogok okoznak csak örömet, az annál inkább... Még akkor is, ha hétköznap nem fogyasztas ilyesmit. A rendszerességen van a hangsúly, mert félő, hogy a heti 1-2 napból később több lehet. Persze mindenképp kell a lazulás a hajtós hét után, de tényleg óvatosan próbáld. A felete cuccok, a piercing, tetkó meg önmagában szintén nem probléma, nem gondolom, hogy feltétlen a betegséggel függ össze, sokan szeretik és viselik ezeket,pl én is, ettől függetlenül is...
máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!