Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha az ember úgy dönt hogy...

Ha az ember úgy dönt hogy elhagyja az ilyen destruktív szokásokat mint alkohol, dohányzás, züllöttség stb.. a helyén keletkező űrt mivel lehetne betölteni?

Figyelt kérdés
Mert ezek már annyira mélyen a személyes létezésembe az öndefiníciómba ágyazódott dolgok, hogy úgy érzem ha meg akarok szabadulni ezektől, akkor valami mást tennem kell a helyükre.
2021. jan. 2. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Smoothie, sport, joga, Pilates, futás, keszits új fele egészséges ételeket, ha szeretsz fozni ez jo program lehet, olvasás, valamilyen szabadtéri program, edzoterem.

Azért írtam ennyi sportot mert valószínűleg eleg feszült vagy és elégedetlen az életeddel, azért kell h mással tompitsd (alkohol stb). Ezek segítenek feszültséglevezetésben, kitartás adnak, jobb lesz a kedved, motiváltabb leszel. De volt olyan ismerősöm aki ugyanúgy kijárt “dohányozni” csak helyette evett egy almát vagy sargarepat.

2021. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy feszült vagyok vagy elégedetlen az életemmel, persze vannak bizonytalanságaim, de inkább azért csinálom ezeket, mert azonosulni tudok ezzel a fajta "szabados" élettel, csak hát így közelítve a 30-hoz rájövök, hogy ezek a dolgok inkább csak ártanak mint használnak. :D
2021. jan. 2. 10:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó a jóga is ahogy előttem írták. Vagy a meditáció. Nekem függőség mellett az vált be :)
2021. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Értelmes, hasznos, sikerélményt nyújtó tevékenység.
2021. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

@ 11:53


Evidens, de ilyenekre várnék ötleteket, javaslatokat. :D

2021. jan. 2. 11:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Szentlélekkel
2021. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A valláskárosultság az utolsó dolog ami hiányzik. :D
2021. jan. 2. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze. Annál még a pia is jobb. Csak vicc volt.
2021. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még szerencse hogy nem csak ez a két végpont létezik.
2021. jan. 2. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!