Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki elmondaná a magyar...

Valaki elmondaná a magyar 40+osokban mi ez az 5G és Bill Gates fétish?

Figyelt kérdés
Rákkeltő 5G torony amivel 5 év múlva irányítani fognak minket hála a korona oltás következtében a szervezetbejutó chipnek. És mindezt Bill Gatesnek hála. Nem tudom hogy ez már náluk agyibaj, vagy ekkora ereje van az unalomnak és a "kreativitásnak".

2021. jan. 2. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Na alljon meg a naszmenet, nem korosztalytol fugg ez, hanem altalanos muveltsegtol. Az ostobak mindig is konnyebben hajlottak arra hogy mindenfele konteokat kritika nelkul besz*pjanak. A 45 koruli korosztaly jelenleg az aktiv nepesseg jelentos reszet adja (a Ratko-gyerekek gyerekei), azert lett feltuno hogy mennyi baromsagot hordanak ossze.
2021. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
nem tudják, mi az, nem értik, ezért félnek tőle. aztán látják hogy vannak még akik nem értik, ők is félnek, és mindenféle teóriákat találnak ki, amit egyszerűbb elfogadni (és megérteni), mint utánanézni és megpróbálni felfogni, miről is van szó.
2021. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Legyen inkább 60+
2021. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%

Az 5g történet egy butaság.

Bill Gates meg úgy kerül a képbe, hogy Afrikában oltási programokat támogatott, amik sokszor nagyobb kárt okoztak mint maga a betegség, pl. gyerekbénulás elleni oltás.

A chipek megint csak butaság, szerintem inkább a ráktól kellhet tartani. De ez elvileg nem csak az amerikai hanem az orosz oltásra is vonatkozik.

2021. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Így van, ahogy #1 írja, a sötétség korfüggetlen, viszont, ahogy Hatházi mondta a humorestjén, a sötétség gyorsabban terjed, mint a fény.

Hát, ez nagyon látszok a #3-nál is. :D

2021. jan. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok. Visszavonom, a hülyeség tényleg nem korfüggő, csak 40+-ként egy kicsit sértőnek éreztem a kérdést.
2021. jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!