Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normalis hogy jelentektelen...

Normalis hogy jelentektelen dolgoktol leszek agressziv,duhos,irritalt, feszult?( lent tobb)

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy egy mozgo jarmun ahogy a fekezes-gyorsulas miatt kicsit rang a testem, vagy hogy sokan vannak korulottem, valaki elem vag, melegem van, hulyen vag a ruham, valaki lassan megy elottem

Arra gyanakszom hogy szorongasom es ADHDm van, van kozuk hozza? Kovetkezo honapban mennek az ADHDval kivizsgalasra. 20 vagyok emellett, szoval a tinedzser aggressziobol mar kinottem



2021. jan. 2. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
33%

Lehet persze címkéket is aggatni magadra (szorongásos betegség, ADHD), de szerintem felesleges, a szakember úgyis jobban rád tudja őket aggatni. Nekem elsőre inkább csak annyiról van szó, hogy általánosságban nagyon fel vagy cseszve, ezért minden apróságra ráhördülsz magadban.

Említed, hogy 20 éves vagy, na hát ez az a kor, amikor magadnak kell kialakítanod a függetlenségedet fiatal felnőttként és ekkor kezded el tényleg megismerni a világot úgy általában. Meg kell szoknod ezt a sok kis hülyeséget a világban és alkalmazkodnod kell hozzájuk fejben.

Ha nincs szakember által is elismert komolyabb pszichés zavarod, akkor egyszerűen a gyógyír itt az, hogy megtapasztalod a világot és megbékélsz vele. Önismeret, könyvolvasás, beszélgetés, új dolgok kipróbálása, meg a többi klisé.

2021. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!