Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A tátra tea tényleg meggyógyít...

A tátra tea tényleg meggyógyítja a lelket és segít elfeledtetni a gondokat?

Figyelt kérdés
A legjobb haverommal voltunk egy családi buliban, ahová keresztanyukám hozott 1 üveg tátra teát, a közepeset. Nagyon ritkán iszok alkoholt, de akkor ittam, vagy 3 kupicát. Amnyira boldog voltam utána 2 óra hosszáig,hogy azt el nem tudtam mondani. Sok lelki problémám volt mindig, sokszor nem úgy alakultak a dolgok, ahogyan terveztem és amennyire harcoltam értük. Tényleg nem szeretnék panaszkodni a kérdés csak az, hogy a magas alkohol tartalmú italok tényleg minden alkalommal így hatnak a szervezetünkre/ mentális egészségünkre? És lehet úgy inni ezeket, hogy szed az ember minden nap letrox 100ast, ugyanis alulműködök, gondoltam emiatt nem fogom zargatni a házi dokimat.

2021. jan. 2. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tömény alkohol már csak ilyen
2021. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem pont a Tátra teától, a piától érezted jól magad. A gyógyszered passz.
2021. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél hat így, de sok esetben igen.
2021. jan. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ez nagyon jó. Én nekem mindig azt mesélték be, hogy az alkohol ilyen rossz meg olyan rossz... Közben semmi brandenbourg neuro/ magne b6 nem tudott rajtam sohasem segíteni, a megoldás pedig előttem volt.
2021. jan. 3. 00:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol már csak ilyen, bár Tátra teára alkoholizmust ráépíteni nem olcsó mulatság.
2021. jan. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ki beszélt alkoholizmusról? Az, hogy az ember naponta megiszik 2-3 kupicát az miért lenne alkoholizmus? Nem rugok be tőle, nem képszakadásig vinném
2021. jan. 3. 00:33
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Ja, jó lehet
2021. jan. 3. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaja ez nem alkoholizmus meg, persze.
2021. jan. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
🤠.
2021. jan. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Yesn't, bruh!
2022. júl. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!