Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért lehet?

Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve az belépett az életembe 2 ember, akiket nagyon szerettem eleinte, de volt mikor nagyon megbantottak, es veszekedtünk, és már nem bírtam tovább és abban a pillanatban azt gondoltam, hogy az a legjobb döntés ha letiltom őket, és soha többet nem beszelek velük mert annyira elegem volt az egészből, meg tényleg számomra nagyon fájó dolgokat mondtak, és mind ezekután van hogy 1-2 nap, de van hogy csak pár hét után az egész estémet sírással töltöm, és utána mindig megkeresem őket, és próbálom helyrehozni, hogy olyan "rendszeres" beszélgetés legyen belőle, unom már ezt az éveken át tartó körforgást, több dolog is történt velem lehet azok is befolyásolták hogy így kezelem a kapcsolataimat, de egyszerűen nincs ötletem hogy vethetnék ennek véget
2021. jan. 3. 01:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Kissé mazochistának tűnsz
2021. jan. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából olyan mintha mikor veszekedés közben én is bántanam őket, amit amúgy akkor olyan magabiztosaggal mondok,mintha nem is én lennék, aztán utána nem is beszélek velük, aztán értelmetlenül osszezuhanok
2021. jan. 3. 01:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egyicipicit borderine-osnak tűnik
2021. jan. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Borderline ezt akartam írni
2021. jan. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Kb félórája nyugodtam meg, mert előtte nagyon ketségbeestem, hogy nem maradt senkim, és már nem kapom vissza őket, mert annyiszor el lett már játszva ez, és egyszerűen annyira tonkrementnek érzem az életem évek óta, hogy már nem látok lassan más lehetőséget mint az öngyilkosság, sajnos nagyon sok olyan gondolatom van
2021. jan. 3. 01:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy. Nem szabad. Élned kell. Nem szabad ennyire elkeseredned. Te erős vagy és nem vagy egyedül soha. Tudod? Ha kell oszd meg ismeretlenekkel a gondolataid, többször tőlük többet kap érzelmileg az ember, mint az ismerősöktől. Ne csüggedj, mindenkinek vannak nehezebb periódusai, bár tudom, hogy olyankor az ember nagyon egyedül tudja érezni magát.
2021. jan. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen ha megprobalnam megoldani egy magam a problémákat, azt se tudnam hol kezdjem, evek ota rosszul teljesitek suliban is, a motivalatlansag miatt, egyszeruen feladtam mindent, a szuleim kapcsolata is elegge mergezo, nem tudom feldolgozni hogy a multban elvesztettem embereket, teljesen bezartam magam mar lassan 4 eve csak akkor megyek ki a házból, ha muszaj, onszantambol nagyon nehezen, mert folyamatosan szorongok emberek kozott, de viszont igenylem is a tarsasagot, es mivel a kornyezetemben nincs korulottem tenyleg senki, ezert ezt nagyon nehezen viselem, es van hogy estenkent mar annyira sirok, hogy egyszeruen levegot nem kapok, nagyon tul gondolok mindent, valamint nekem volt egy barátom (mint kapcsolat) es elotte nekem csak lányok jöttek be úgymond, ezert nem is ertettem hogy miert mentem bele ebbe a kapcsolatba, es az evek alatt, annyira osszezavartam magamat, hogy mar azt se tudom ki vagyok, nem tudnam magamat jellemezni, mert mindenben bizonytalan vagyok, valamint felek barmivel kapcsolatosan az emberek reakciojatol
2021. jan. 3. 01:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ismerkedések, párkapcsolatok terén bontogatod a szárnyaidat, ennyi. Lehet, hogy biszex vagy, és az is teljesen rendben van. Ez senkire nem tartozik, nem kell tudnia senkinek, amíg te úgy nem akarod. Te sem érdeklődsz senki szexuális élete felől, ha minden igaz. A szüleidnek valószínű egymással sem lehet valami jó a kapcsolata, erről te nem tehetsz, bár nyilván jócskán érintett vagy. Amint lehet, függetlenedsz majd a mérgező környezetükből. A motiválatlanságod nem csodálom, hogy kialakult, ki öntött volna beléd energiát a szüleiden kívül, ők pedig szerintem nem tették. De értelmes vagy és ez ellen tehetsz. Helyezz célokat magad elé. 1 hosszútávút és több rövid távút, amik segítenek a demotiváltság leküzdésében. Értelmes vagy, nem kreténségeket írtál, jól felvázoltad a helyzeted, nem vagy buta. Ez jó kezdésnek, bármilyen hülyén is hangzik
2021. jan. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!