Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miben nyílvánul meg a skizofré...

Miben nyílvánul meg a skizofrén betegség? A beteg mit él át?

Figyelt kérdés
2020. dec. 25. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Google legelső találat!


[link]

2020. dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. dec. 25. 16:39
 3/8 anonim ***** válasza:
És mi van akkor ha tényleg így van csak mi nem hiszünk neki ?
2020. dec. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as!

Én is erre gondoltam. Ezért kérdezem. Nem vagyok beteg. Csak érdekel.

Sokan vannak elmegyógyintézetben akik látnak, hallanak olyat amit más nem. De nem bolondok. Csak nem tudják vagy nehezen tudják elviselni.


A kicsi gyermekek is sokmindent látnak. A szülő aki figyel és meghallgatja tudja.

2020. dec. 25. 16:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet most hülyének néztek, de mikor az utcán látok egy embert, aki magában beszél. Huu legszívesen oda mennék megkérdezni, meséljen miket lát, kikkel beszél. De lehet nem tudná elmondani vagy csak egy részét, mert nem tudná, hogy én mit látok ebből, vagy nem is értené hogy miért nem látom. Az ő szemében mi vagyunk fogyatékosok.
2020. dec. 25. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Téveszmék. Pl paranoiasan fél valakitől vagy valakiktől. Vagy,hogy valami rossz fog történni.Beképzeli,hogy rola beszélnek,összefogtak ellene. Vagy hanghallás,hallucinácio. A kórházba azok kerülnek akik már a megőrülés szintjén vannak.
2020. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is megszoktam beszélni magammal a dolgok állását és ez egy kívül álló úgy látja mint ha magamban beszélnék. Közben magammal beszélem meg a dolgaimat .
2020. dec. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A batyam most kerult be mert egy kessel fenyegetett minket mert anyu 67 evesen nem akarta kifizetni a szamlait. Biztos nem bolond, a gyerekek szamlait is kifizetik a szukeik... kar h 36 eves a patkany
2021. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!