Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ismerősöm pedofil?

Az ismerősöm pedofil?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm(régebb még barátnak hivtam) nevezzük Gábornak... Na 25 éves és mindig kissebb lányokkal lóg és náluk probálkozik(14 évesek) persze a leánykáknak ez jo dolog mert ugye persze nagyobb a srác meg kocsi meg minden de Gábor mindig mondja hogy milyem csini csajok meg igy meglehetne bszni meg ilyenek és jo ez még 1-2x elmegy... De volt olyan a strandon voltunk és nagyon bámult ilyen kiskoru gyermekeket... Mi haverok már sokszor mondtuk hogy ez krva beteges amit csinál de nem változik soha és még meg is sértődik ha szól az ember... Hogy lehetne észhez tériteni? Normális esetben(szerintem) egy 25 éves ember már elköltözhetne a szüleitől és kereshetne egy vele egyidős lányt... De szo ami szo... Hogy tudnánk elérni változzon és ez pedofilia amit csinál? Gyogyithato?

Remélem érthető a kérdés... Köszi



2021. jan. 6. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Orvosi értelemben az a pedofília, ha gyerekszerű akihez vonzódik, tehát pl nem nőiesedett még meg (függetlenül attól, hogy 12 vagy 16 a lány, mert a lényeg, hogy a gyerekszerű alakja tetszik neki). Jogilag 14 a beleegyezési korhatár, nekem is van ismerősöm, aki 30 éves fejjel gimisekre megy és egy barátnőm is összejött egy 32 évessel 16 évesen. Sajnos legális, gáz, de legális.


Gyógyítani attól függően lehet, hogy mi áll a háttérben. Az ismerősömnél szerintem önértékelési/világkép/jóégtudjamilyen zavar, hogy a gimis lányok menőnek tartják meg érettnek, a vele egyidős nőknek elvárásai vannak. Ezt rendbe lehet rakni. A tényleges pedofíliát nem nagyon. Alig vannak magyarországon ezzel foglalkozó szakemberek és nincs egyetértés, hogy gyógyítható-e. Van aki próbálja gyógyítani, más szakemberek inkább kármentésre és megelőzésre törekednek.

2021. jan. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
96%

Személy szerint engem sem a 14éves lányok vonzanak, de manapság sokszor nem tudok megkülönböztetni egy 14-15éves lányt, egy 18-20tól (öltözködés, smink, stb). Így sokszor belefutok abba, hogy megnézek egy lányt aki jóval fiatalabb. Nyilván járni nem járnék egy ilyen fiatal lányról, ha ez kiderül róla. Attól függ milyen szinten csinálja. Amig csak megnézi szerintem nincs gond. Az előttem szólónak igaza van. Gondolom a barátod sem azokat nézi meg, akiknek nagyon gyerek kinézetük lenne...

22F

2021. jan. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A másodiknak mondom hogy ezek a lányok nem néznek ki annyinak és nagyon gyerekes még mindig a kinézezük és a viselkedésük... Mi is gondoltunk egyébként arra hogy a felnötteknek nagyobbak az elvárásai
2021. jan. 6. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!