Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy fogadod ha ismerősöd...

Hogy fogadod ha ismerősöd kioktat a baba neveléssel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Közeli ismerősömről van szó, miután közöltem vele, hogy 12 hetes terhes vagyok, el kezdett regényeket írni a várandóssággal kapcsolatosan.

Egy idősek vagyunk, neki 1 éves a kis fia.

Aztán a szoptatásról írt 6 üzenetet, jó hosszú sorokat, mit és hogyan csináljam majd, tápszer.. mindenképp vonjam be a páromat,de javasolta hogy már az elején.. .

Jó, rendben rosszat nyilván nem mondott, de akkora regét írt legutóbb IS KÉRDEZÉS NÉLKÜL, hogy el sem olvastam.

ami eszébe jut, írja és írja folyamatosan. Engem ez zavar, láttam már gyereket felnőni.

Neked volt ilyen vagy hasonló szituációd, akit nem akartál megbántani, de már irrital amit művel? Soknak érzem úgy érzem túl okoskodó.


2020. dec. 10. 12:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Ez aztán hatalmas probléma... Megírod neki, hogy köszi a tippeket. Ennyi. 🤦‍♀️
2020. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Azt írod el se olvastad. Maradj ennyiben és kész.
2020. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Közeli ismerősöd....miért félsz kommunikálni vele? Megmondod neki,hogy ez zavar téged és ennyi.
2020. dec. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy köszi, de kaptam már tanácsot...

Gondoltam, van aki hasonló cipőben járt már, akár kedves anyósával ugyanígy.

Valóban nem hatalmas probléma, de ha itt tartunk nem kellett volna válaszolnod, de azért

Köszönöm 😇

2020. dec. 10. 12:32
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

"Szia Gizi, köszönöm a sok tippet és hasznos tanácsot, sokmindent én is hasonlóan látok (már ha tényleg..), viszont ne haragudj, nekem ez az info így nagyon sok és jelenleg nincsen rá szükségem. A férjemmel szeretnénk rájönni magunk arra hogy miként szeretnénk csinálni, hogyan jó nekünk és a babának, de ha tanácsra lesz szükségem akkor tudom, hogy téged kereshetlek. :) "


Én valami ehhez hasonlót írnék.

2020. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5. köszönöm a normális választ.

Próbálkoztam pont hasonlóval épp most, de zokon vette.

🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

2020. dec. 10. 12:39
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha zokon veszi, így járt. Baromi tolakodó amit csinál. Ha nem ért a szép szóból én letiltanám messengeren.
2020. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit írnék: köszönöm 🙂
2020. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ventillál egy kicsit, lehet, hogy már eléggé kivan, és örül, hogy azt gondolja, most végre valakit érdekel, hogy mi volt vele az elmúlt évben. Ha kedves ismerősöm, de nem érdekel, amit ír, akkor olvasás nélkül átugranám, és csak annyit írnék, hogy köszi a tippeket. Ha nem kedvelem, akkor megkérném, hogy ne fárasszon ezzel.
2020. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az mitol kioktatas hogy leirja a tapasztalatait hogy segitsen? En ugy ertelmezem amit irtal hogy tippeket adott. En csak azert nem irok az ismerosnek mert biztos vagyok benne hogy mar az elso heten ketsegbeesve fog irni 100 kerdest ahogy en tettem 😂 addig hagyom nyugiba ugyis elfelejti amit most leirnek 😂 orulj annak hogy lesz aki majd segit. Viszont a tapszernel felhuztam a szemoldokom... azert csak deruljon mar ki hogy tudsz-e szoptatni? Ha nem akkor johetnek a tapis tippjei.
2020. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!