Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ingyenes, TB-s szexuálpszichol...

Ingyenes, TB-s szexuálpszichológusok vannak? Vagy a TB csak "sima" pszichológusokat biztosít? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Pénteken van időpontom pszichiátriára, el fogok kezdeni egy pszichológussal beszélgetni, viszont egy szexuálpszichológusra is szükségem lesz egy fétisem miatt, amit nagyon nem kedvelek sajnos. Ezért érdekelne.

2021. jan. 6. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kétféle pszichót nem fog fizetni párhuzamosan a tb... Ezenkívül ha PSZICHIÁTRIÁRA van időpontod, ott nem fogsz PSZICHOLÓGUSSAL beszélni, csak PSZICHIÁTERREL.

Pánikbetegség miatt én is voltam állami pszichiáternél, a beszélgetés annyiból állt, hogy az asszisztens vagy félóra alatt felvette az adataimat meg a múltamat vázlatosan, aztán bementem a dokihoz, aki 5 perc után adott egy antidepresszáns-receptet és annyi.

2021. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A pszichiáter fog tovább küldeni pszichológushoz, miután elbeszélget velem.


De nem is egyszerre kell kétféle pszichológus. A kérdés arra vonatkozott, hogy van-e szexuálpszichológus ami TB-s és ingyenes.

2021. jan. 6. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nincs.
2021. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis mész pszichiáterhez, ő majd elmodja, nála pontosabb választ pedig, azt hiszem, egyikünk sem fog tudni adni...
2021. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az segítene -e ha neten (anonim fórumokon) keresnél olyan embereket, akik azzal a beállítottsággal rendelkeznek, amitől szeretnél megszabadulni: "ők hogyan kezelik ezt" - megkérdezheted.
2021. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pszichiáter küld tovább pszichológushoz, akkor két eset lehetséges. Vagy oda küld, ahova akar, és ott tényleg ő fogja látni, hova, vagy oda küld, ahova tud, akkor meg mindegy, ki mit szeretne. A kettőben az a közös, hogy ha fejre állsz, akkor se rajtad vagy rajtunk fog múlni. Illetve rajtad annyiban, hogy mondd csak el nyugodtan, hogy szereted, ha taknyot nyalhatsz, miközben az ánuszodban mérges törpék tejhabosítót forgatnak.
2021. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6# ért annyira jó! :D
2021. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!