Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az milyen mentális betegség,...

Az milyen mentális betegség, ha arra vágyom, hogy traumát szenvedjek?

Figyelt kérdés
Egyaltalán miért vágyom rá?

2021. jan. 9. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg arra vágysz, hogy a környezeted jobban figyeljen rád! Próbáld meg más módon felhívni magadra a figyelmet:)
2021. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1essel érték egyet. Pszichológus, pszichiter felkeresése segíthet választ találni a kérdésedre. Mielőbbi jobbulast kivanok!
2021. jan. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ez lesz. Azért nem, mert utána meg nem merném megmondani, hogy azt szenvedtem. Mert gyengének érezném magam miatta. El akarnám folytatni, és titokban kiengedni. Először arra gondoltam, hogy a rossz önértékelésemhez van köze, hogy mindig gyengének érzem magam. De már nem tudom. Mert ha alapból is gyenge vagyok, miért vágynék még traumára is?
2021. jan. 10. 00:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem inkább arra vágysz, hogy sajnáljanak?


Mert az engem is érdekelne, hogy mitől van, ugyanis én (is) erre vágyom.

2021. jan. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Nem arra vágyok. Esetleg szeretet hiány miatt nem lehet? Hogy azért vágysz rá?
2021. jan. 10. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Általában aki azt akarja, hogy legyen valami traumája, az valamilyen lelki problémával küzd, aminek nincs teljesen tudatában, vagy épp tudatában van, de úgy érzi, "nincs joga" ezekhez az érzelmekhez. Azért vágyik egy traumára, hogy megokolhassa őket.

Illetve annak is lehet a jele, hogy valóban történt egy olyan esemény az életedben, ami megrázott, csak épp nem emlékszel rá, és azt kívánod, bár emlékeznél rá és így választ kapnál a kérdéseidre, hogy miért történik minden.

Persze, ez csak általánosítás, nem ismerlek személyesen,ezért nem tudhatok semmit biztosra.

2021. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!