Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Halál komoly, hogy van, aki...

Halál komoly, hogy van, aki chiptől retteg?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 12-13 évben ahány vakcina volt elkezdték terjeszteni, hogy úristen, becsipeznek!!!!! A H1N1 idején már tuti ment ez a baromság. Nem tudom, ahhoz képest egy embert nem lehet mutatni, aki be van. Nem kellene ehhez járvány meg semmi, napi szinten folyamatosan szúrják az embereket, vérvétel, gyógyszer injekció, inzulin, rengeteg oltás az éves influenza oltástól a trópusokra induló nyaralók oltásai, sőt a gyerekeknek már a születés után a BCG.... amúgy is ha az állam akarja akkor úgyis MINDENT tud és lát és hall, nem kell ehhez csip. De tegyük is félre miért hülyeség, hogy csipet kap az ember. Hanem tényleg van akkora barom, aki elhiszi, hogy ahhoz, hogy bechipeljenek, kell ekkora macera, pénz és felhajtás? Hol siklott ki a dolog ezeknél az embereknél? Simán ilyen nagyon buták? Vagy valami problémájuk van agyban? Van átfedés a sütőporral és csodatevő lova földdel rákot gyógyítók meg a chip miatt rettegők között?


Ne vigyük el a témát oda, hogy mennyit tesztelték a vakcinát, az legalább félig meddig érthető félelem, míg az ember nem tudja hogy működik ez az egész. Na de a chip?


2021. jan. 10. 02:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Többen mint gondolnád.

A hülyeség fertőző.

Na, ez ellen is fejleszthetne már valaki vakcinát.

2021. jan. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Paranoid skizofrénia
2021. jan. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még csak skizónak sem kell lenni. Elég a csorda szellem és egy bolond százat csinál.
2021. jan. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm, úgy olvastam, hogy "a chipstől retteg". Mondjuk biztos olyan is van.
2021. jan. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem csak kis hányada gondolja azt a népességnek, hogy chippet ültetnek beléd az oltással. Ez tesz ki 2-5 °%-ot de az emberek képesek a számukat többre becsülni mivel általában ezek a típusok azok akik a közösségi hálókon fotelharcot vívnak a beteges koronahívőkkel szemben akik birka módjára csak a kormányzati oldalt hallgatják meg, a többi maga az ördög.

Az emberek többsége viszont oltás szkeptikus és a hosszútávú mellékhatásoktól félnek amelyet meg lehet érteni és nem feltétlenül egy negatív tulajdonság mert legalább tájékozódnak és nem csak az egyik oldalra fogékonyak a médiából, hanem több nézőpontot is meghallgatnak majd mérlegelnek. Mert bizony ha 1000-ből 1 esetnél is okoz az oltás veszélyes mellékhatást, ugyanúgy joguk van az embereknek tartani attól, hogy benne lesznek abban az 1-ben. Ezeket én értelmes embernek tartom, nincsenek olyan erőszakosak sem mind az oltásellenesek valamint a beteges koronahívők.


Én azt gondolom az "oltakozásról", hogy elsősorban a veszélyeztetett/idős, beteg embereknek kellett volna felvenni az oltást akiknek a koronavírussal való megfertőződés megegyezik egy halálos ítélettel. Az egészségügyi dolgozók terén az a véleményem, hogy másodlagos célcsoport lehettek volna mivel az egészségügyben alapból nagyon szigorú járványvédelmi protokoll van előírva, a dolgozóknak van biztosítva megfelelő védelmi felszerelés amely a 9 hónap alatt hatékonynak bizonyult jól állva a sarat. Semmi hátrány nem származott volna abból ha plusz 1 hónapot még vakcina nélkül maradnak. Oké, tény, hogy haltak meg eü dolgozók is, de közel sem ebben a szférában volt kiugró a mortalitás. Viszont ha az időseket és betegeket nem oltjuk be időben akkor azzal továbbra is az eü terheltségét fokozzuk.


Ezért is érthetetlen számomra, hogy miért nem magát a tehert vették le az eüről. Oké, most elkezdték oltani az idős otthonokban élőket, de nem minden idős ember él ott, ráadásul egy 16 éves is szenvedhet olyan betegségben, hogy egy korona nagy eséllyel elvinné.

2021. jan. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Svájcban úgy van (itt élek, ezért ezt tudom), hogy először a rizikósokat kell oltani (65 felettiek, amúgy betegek...), majd az eü+öregotthonos dolgozók, majd akinek van a háztartásában rizikós (figyelem, eddig a népesség 52÷-ánál járunk), aztán a többi.
2021. jan. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Éppen kórházban vagyok, műtét volt. Itt az ápolók azzal viccelődnek, hogy akkor most bechippeljük magát.

Szóval úgy gondolom, hogy legalább a hülyeséget ne kellene folyamatosan hallgatni.

2021. jan. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Én nem félek a chiptől, H1N1 oltást is kértem, és az összeesküvés-elméletek szerint abban is volt. Szóval max 2 lesz, na bumm :-)))))) Én is kiborg akarok lenni!


Komolyra fordítva a szót, persze, ezek a félelmek nem racionálisak. Az emberek úgy általában nem racionálisak. Érzelmi alapon meg így mennek a dolgok. Így vagyunk behuzalozva, ez van. Csak ezt jobban figyelembe kéne venni az állami kommunikációban. A magyar kormány tud hatékonyan kommunikálni, ha akar, lásd migránsos kampány. Persze lehet, hogy valami olyat hatékonyan kommunikálni, ami igaz, az már nehezebben megy nekik.

2021. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!