Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek, hogy valami...

Nagyon félek, hogy valami komoly bajom van, szerintetek?

Figyelt kérdés

Mostanában állandóan fáj valamim. Legszivesebben mindig orvoshoz járnék, csak ő nyugtat meg, bár néha ő sem.. Nyáron mellkasi fájdalommal küzdöttem, heves szívdobogással, légszomjjal (néha még most is). Voltam kardiológusnál, minden jó volt. Verkepem is tökéletes, a bilirubin volt csak magas, de azt mondták ne foglalkozzak vele.


Mostanában viszont azt érzem, hogy fáj a jobb oldalam (medence, combtő, néha lemegy a lábamba is a fájdalom), viszont valamikor nem is ez fáj hanem a hasam, vagy szeméremdomb, vagy a gyomrom, valamikor meg csak a hasam bal oldala, ezt nagyon nem értem.. Elmentem ezzel is orvoshoz, ő azt mondta h a sérvkapumat fájlalom amibe nincs semmi, ne ijedjek meg, valószínűleg csak meghúztam. Ennek már 2 hete és még mindig fáj. Nagyon félek hogy vakbél, vagy valami komolyabb bajom van. Az SM tüneteit és néztem és nagyon félek hogy ez van nekem.


Ezen kívül szédülök is, néha gyengének érzem a végtagjaim és állandóan gyenge vagyok. Valakinek valami ötlet? :((


18/L



2020. okt. 31. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Hipohonder vagy és ezzel pszciháterhez kell fordulni.

A vakbél az borzasztóan tud fájni az orvosig se tudtál volna elmenni vele.

Hidd el így külső szemlélőként nyilvánvalóan hipohonder vagy. Rettegsz a betegségektől miközben teljesen egészséges vagy az orvosod is mondta. Ezek tipikus jelei a mentális betegségnek. Mielöbb menj be a legközelebbi pszihiátriai ambulanciára. Semmit sem fognak veled csinálni csak elbeszélgetnek veled és kapsz gyógyszert erre a nyavajára. 18 éves vagy nehogy már arról szoljon az életed hogy magadat monitorozod hogy úr isten halálos beteg vagyok. Ne félj hamar túl leszel ezen az egészen.

2020. nov. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azonnal kérek időpontot, nagyon szépen köszönöm! :)
2020. nov. 1. 08:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt velem, egyszer elhomályoault a látásom, vagy összeakadt a szemem, nem tudom pontosan, na én is netes kutatások alapján SM-et diagnosztizáltam magamon. Annyora durván belelovalltam magam, hogy elkezdtem a tüneteket produkálni.(kontrasztérzékenység, zsibbadás, szédülés) Volt olyan, hogy annyira durván rosszul voltam, hogy azt hittem, mentőt kell hívni. Tisztességesen kivizsgáltak, MRI, neurológus, VEP vizsgálat. Negatív. Szomatizáció, pszichológus és egy rosszul bemért szemüveg (valóban az volt) lett a diagnózis. Relax!!!!!
2020. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
lelki okai vannak, stresszelsz keményen. meg kéne nyugodni. hallgass relaxációs vagy komoly zenét hanyatt fekve behunyt szemmel! kerüld a nyomasztó légkört, csinálj légzőgyakorlatokat, sétálj sokat a természetben, esetleg sportolj, keress örömet okozó elfoglaltságokat!
2020. nov. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is lelki okai vannak ennek amit érzel. Mielőbb keress fel egy pszichológust. Ő majd segít neked.
2020. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!