Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem vagyok skizofrén, ugye?

Nem vagyok skizofrén, ugye?

Figyelt kérdés
16 vagyok, es amikor egyedul vagyok itthon es unatkozom beleszoktam kepzelnj magam abba, hogy egy hires szinesz meg rendezo vagyok, es kulonbozo forgatasokon vagyok eppen, vagy egy talk showban interjuztatnak, vagy mindig valami mas adott szituacio. Tudom, hogy kiskorulban csinalnak ilyet az emberek, de mar kicsit idosnek erzem magam ehhez, es ugy erzem kicsit bolond vagyok emiatt. Termeszetesen nem csinalok olyat, hogy mondjuk egy baratom szolit eppen es mondja a nevemet en nem mondom neki vissza hogy en nem xy vagyok, hanem yx egy hires sztar, csak amikor unatkozok ezzel utom el az idot. Nagy gond ez? Dilis vagyok?
2021. jan. 11. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál, annak távolról sincs semmi köze a skizofréniához.

Ezt úgy hívják hogy ábrándozás. :)

2021. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Maladaptív álmodozás a neve.
2021. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es, utananeztem amit irtal, ja, valoszinuleg tenyleg ez a problema. Koszi a valaszt.
2021. jan. 11. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy skizofrén, élénkebb a fantáziád és magasabb az ingerküszöböd, mint az átlagnak, ezért kell ez ahhoz, hogy kikapcsolódj.
2021. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=mdxlp0LjJgo


A videóban beszélő emberke skizofrén.

Gondolom te nem vagy ilyen.

2021. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!