Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnátok javasolni? SOS

Mit tudnátok javasolni? SOS

Figyelt kérdés

Egy 18 éves Pesti srác vagyok aki egyfolytában egyedül érzi magát, még akkor is mikor rengeteg haverom van, vagy velük csavargunk belvárosban. Ez az egész kb 1 éve jött ki karácsonykor. 1 hete szakított velem barátnőm, egy értelmetlen f*szságért, és az idáig csak kicsit érződő egyedüliség teljesen megerősödött, nemtudok másra gondolni. A társaságban ahol mozgok, már több csajszi is célzott rá hogy kavarni akarnak majd ha bemegyek városba velük , haverjaim meg egyfolytában hívnak hogy ide oda menjünk, meg hogy lesz majd egy házibuli pénteken és hogy menjek el velük. Hogyan tudnám legyőzni ezt a furcsa egyedül érzést, amit állandóan érzek, még akkor is amit már leírtam mikor a haverjaimmal vagyok. Bármilyen válasz jól jönne, mert kilátástalan vagyok.

18F



#depresszió #szakítás #Egyedüli érzés
2021. jan. 14. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Pszichológus
2021. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Manócska1 ***** válasza:
mozdulj ki,még ha most úgy érzed is hogy nem éreznéd jól magad.. egy próbát megér. menj el velük holnap a házibuliba. majd írd meg mi volt.. sok sikert.
2021. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hmm.. hallgass a lelkiismeretedre, mindig az a jó ami belül nyugalmat add..

Esetleg vegyél ki egy szabad napot vagy ha hívő vagy mondj el pár fohászt, ülj be esetleg egy templomba/misére..

Ez egy tanács, a lényeg hallgass a lelkedre.

Isten megáldjon!

2021. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor én ezt érzem akkor általában csak arra vágyom hogy valakivel leüljek normálisan beszélgetni. Mert a bulik, meg minden más csak felszínes társasági programok amik nem igazán adnak feltöltődést. Ha van esetleg olyan közeli barátod akivel komolyabban tudsz beszélni az szerintem segít. Nem kell komoly beszélgetésre gondolni, csak pár óra ami igazán feltölt és nem érzed azt, hogy senki nem figyel rád igazából. Kitartást!
2021. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy az emberek, akikkel mozogsz, nem hozzád valóak, ezért érzed magad egyedül, ha velük vagy. Esetleg keress más társaságot, vagy más időtöktést, hobbit.
2021. jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!