Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi 3 kávétól lehet valakinek...

Napi 3 kávétól lehet valakinek depressziós és szorongásos tünete?

Figyelt kérdés
A 3 kávé miatt az alvásom se igazán jó. Azért mint mindenkinek nekem se felhőtlen az életem.
2021. jan. 17. 10:26
 1/6 anonim válasza:
48%
Napi 2 kávé "egészséges" és csökkenti a depressziót.
2021. jan. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Napi 5-6 kávé és 2 doboz cigi az átlagom .

Magánéletem sem az a fhuu de felhőtlen plusz mi bele hivatásos sofőr vagyok így a munkám sem az az extra nyugis dolog .

Viszont semmi depresszió nincs

2021. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam felerősítette, de nem attól voltam depressziós, csak a már meglevő tüneteim lettek rosszabbak. Kijöttem a depresszióból, újra kávézom, nincs bajom tőle, es nem szorongok többet. (A szorongás még megvan, de folyamatosan tudatosítom az irreális félelmeket.)
2021. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A félelmeim az, higy az idős szüleimmel rossz történik.
2021. jan. 17. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
a 3 kávé nem sok sőt szerintem jó a depresszióra.
2021. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit elohozhat, panikrohamot, szorongast arra hajlamosaknal. Fogyasztas utan kimondottan depresszio elleni tuning hatasa van, max hosszabb tavu rossz hatast hinnek el. Az alvaszavarban mar lehet hibas. De mivel kave elott is depressziora volt hajlamom, nem hinnem, hogy rosszabb lett.
2021. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!