Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A semmiből jelentkező agresszi...

A semmiből jelentkező agresszió. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak úgy rámjön. Sőt újabban az éjszaka közepén felébredek és érzem, hogy emészt az agresszió. A legrosszabb, hogy nem tudok vele mit csinálni. Vérengzést ugye nem rendezhetek. Pedig mik futnak át ilyenkor az agyamon, kiírni se merem, mert tiltják a kérdést. Megpróbáltam párnákat püfölni, de attól, csak még rosszabb lett. Teljesen elborul az agyam, széttéptem az összes párnát, röhögőgörcsöt kapok, rángatózok, hörgök, csikorgatom a fogaim, kaparom a padlót, bőrdarabokat (kicsit természetesen) csípek ki magamból, hogy a fájdalom elvigye. És érzem hogy felemészt. Akartam küzdősportot tanulni, hátha az leviszi, de sajnos rossz a térdem, az orvosom nem javasolja. Emiatt elég sok más sport is kiesik. Elkezdtem azóta jógázni, de hát ez semmire nem jó. (Mármint az agresszió szempontjából). Amíg csinálom, addig nem jön rám, de utána igen.

Az egyetlen dolog, az az, hogy nem teszek semmit. De ez meg nekem rossz. Érzem, hogy ver a szívem, zúg a fejemben, és nem csinálhatok semmit, mert ha én ezt kicsit is kiengedném, halálra rémülne a környezetem. Csak ez is hergel tovább, hogy nem adhatom ki magamból. Az álmaimra is teljesen ráment ez az egész. Ott tudja csak kiélni az agyam.

Pszichológus rohadt drága, az esélytelen. De mást írhattok. Akár valami mozgásformát is javasolhattok, amit itthon tudok csinálni és térdkímélő.



2021. jan. 19. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Keress rá a legközelebbi rendőrkapitányság címére.


A legközelebbi rohamod alkalmával keresd föl a címet, és tarts a bejáratnál egy rövid bemutatót.


Hidd el, ők tudni fogják, hogy mi a teendő. :D

2021. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Kineziológus.
2021. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Pszichiáter.
2021. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd el az orvosodnak, és biztos elküld pszichiáterhez.
2021. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam már pszichiáternél, nyugtatót adott és elzavarta a francba. Magánhoz meg tudod ki megy. Amúgy nyugtatónak lehet ilyen mellékhatása?
2021. febr. 15. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, erre kaptál nyugtatót, úgyhogy biztos nem annak a mellékhatása. Egyébként a nyugtató mellékhatásait elolvashatod a papírján.

A Covidnak ritka esetben lehet ilyen hozadéka (olvastam amerikai esetekről, ahol pszichózist okozott mindenféle előzmény nélkül). De nálad ez gondolom, már régebbóta fennálló dolog.

2021. febr. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, már cocid előtt is volt.
2021. febr. 16. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!