Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vizsga előtt milyen nyugtatót...

Vizsga előtt milyen nyugtatót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Forgalmi vizsgám lesz. Az előzőt azért szúrtam el, mert sík ideg voltam. Tudtok ajánlani valamilyen nyugtatót? (tea, gyógyszer, bármi)
2010. aug. 15. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek nem segítenek...Ne szedj be semmit.
2010. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
sedatifpc vagy hova! Homeopátiásak!
2010. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kipihenve menj vizsgázni. Ne szedjél be semmit, mert csak ronthatja a koncentráló képességedet. Arra gondolj, hogy legfeljebb még egyszer próbálkozol. Na bumm!
2010. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Múltkor így mentem, minden simán ment, de olyan ideges voltam, hogy apró hibákat vétettem, amik összegyűlve elég lett, hogy megbukjak. Előtte nem is izgultam, de amikor beültem az autóba, akkor beparáztam. Most is ez lesz, valamit muszáj csinálnom ellene.
2010. aug. 15. 11:14
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
szerintem háziorvostól kérhetsz 0.5-ös frontin / rivotril esetleg , de 1 szemnél ne vegyél be többet , és próbáld ki előtte hogy mennyire hat rád , mert én pl nem érzek semmi mellékhatást még 2 szemnél sem , de van akit nagyon ki tud ütni ( akkor persze nehogy bevegyél vizsgára)
2010. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mikor en vizsgaztam, olyan ideges voltam, hogy azt sem tudtam melyik a jobb vagy a bal kezem. Azt mondta a pasi forduljak jobbra, mentem ballra. Azt hitte hulyeskedek, megprobalta meg egyszer, en megibt a sajat oldalra foduktam. na meg egyszer dupla vonalon. Persze hogy megbuktam nem egyszer, ketszer. Harmadszorra, azt mondtam, ossze kell szedni magam, nahat ram jott a hasmeneses. A ferfi rendes volt, megvart! Tudod Te azt hogy nem cak alkoholra szondazhatnak, hanem gyogyszerekre, drogra is? Ne vegyel bes emmit, mikor atmentel, jot fogsz rohogni az egeszen.
2010. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

benzodiazepint (xanax, frontin, rivotril, rudotel,) memóriakiesést okozhat. Ezt nem ajánlom. Viszont vannak mostanság új fajtájú buspironok (spitomin, anxiron) ezek vannak forgalomban MO. egyelőre. Segítika koncentrációt, és egész másképp hatnak mint a benzo hatóanyagú készítmények pl(alprazolam, clonazepam)


bár hátránya hogy csak 2 hét után fejti ki maximális hatását. Kérdezd meg háziorvosodat.


de ha gondolod akkor frontint is bevehetsz, csak a gondolkodást akadályozhatja, és nagyon tompítja az emlékezetet. Ez gondolom nem túl jó indikáció egy ilyen fontos vizsga előtt.


sok sikert!

2010. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez kocsivezetés? akkor ne vegyél be sztem semmit mert balesetet okozhatsz. Rá van írva a betegtájékoztatókra...
2010. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha írsz privátot akkor lehet hogy tudok segíteni! Írj légyszi!
2010. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!