Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem vagyok (teljesen)...

Ha nem vagyok (teljesen) kompetens a munkámhoz, az hamarabb vezethet kiégéshez?

Figyelt kérdés
Illetve pluszban az a tudat, hogy nem igen tudnék jobb helyre váltani.

2021. jan. 20. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig van választási lehetőséged. Váltani kell. Menj el takarítani, az ki fog hozni a depiből!
2021. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Van ellenkező út is: könnyebben lehet belőled főnök, mert nem kötődsz mániákusan csak a munkádhoz. Képes vagy mást is meglátni.
2021. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es: azokból lesz főnök, akik nem kompetensek? Elég fura elmélet.

Kérdező - nem muszáj váltani, inkább fejleszd a kompetenciáidat, ha szeretnél megfelelni. Nem kiégni fogsz, hanem a stressztől megbetegedni, ha olyan munkát végzel, amihez nem értesz.

2021. jan. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizony, az hamarabb vezethet kiégéshez. Sőt az egészséged elveszítéséhez is.
2021. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem tudnál jobb helyre váltani, nem tudat, hanem hiedelem.


Egyetértek az előttem szólókkal: ennek így nem sok értelme van, és semmi jóra nem vezet. Vagy fejleszd a képességeidet, ami az adott feladathoz kell, vagy pedig keress olyan feladatot, ami jobban fekszik neked.

2021. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!