Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire gyakori, hogy valaki...

Mennyire gyakori, hogy valaki szórakozásból vágja magát, vagy hasonlók?

Figyelt kérdés
Tehát nem lelki bánat miatt, nem figyelemért, hanem szórakozásból. Ez szerintetek mennyire gyakori, mennyire hihető, ha valaki ezt mondja oknak? Vagy csak nem akarja megmondnai, hogy baja van? Vagy ez is egy gyakori ok? Van akit ez tényleg szórakoztat? Engem nagyon megrémiszt a gondolat, hogy valaki ezt élvezi.

2021. jan. 20. 16:42
A kérdező szavazást indított:
Ritka
Nem ritka
32 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig barkin lattam vagasokat es olyan viszonyban voltunk h rakerdezzek, egyik se szorakozasbol csinálta. En is próbáltam regebben, mert ideges voltam apamra, de meg feszultseglevezetesnek se jó. De kinek mi...
2021. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Aki erre fogja hogy vagdossa magát,az vagy igazat mond és teljesen elmentek már neki otthonról,vagy ami esélyesebb hogy hazudik,de mindkét változat sürgős pszichiátriai segítséget igénylő személy.
2021. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. jan. 20. 17:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3.:Szívesen!
2021. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ez sosem szórakozás. Bár, ha olyan felületen teszi ami látszik, akkor ez nonverbális üzenetnek is tekinthető. Én csak karcolom magam néha, olyan helyen ami nem látszik, de mivel félek a maradandó sérülésektől így mindig begyógyul mindegyik, mert felületi karcolások csak ezek és vérem is alig folyik. De olyankor legalább nem gondolok arra, hogy az életem mennyire elcsesztem és mennyire nincs kiút ebből. És hogy már sosem leszek boldog. És olyan dologra vágyom amit nem lehet megkapni. Egy olyan gyerekkorra ami nekem sosem volt és egy olyan apára aki nem bánt meg sérteget mindenért, hanem támogat.


De hát... ez már a múlt. Csak nem vagyok képes felnőni emiatt sosem.



Bocsánat a rinyálásért, csak szétfeszít belülről ez az érzés és le kellett írnom.

2021. jan. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond, és szívesen meghallgatom az embereket. :) Azért remélem megtalálod a boldogságot.
2021. jan. 21. 00:38
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

6.


Szerintem nekem már késő. Az én élethelyzetemben nem nagyon hiszek benne.


Persze azért még reménykedem kicsit, de ennyire rosszul még nem éreztem magam soha, mint jelenleg.

2021. jan. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Esetleg ha szeretnéd írhatsz nekem privátban, ha az segít, ha beszélgetést róla. Sajnálom, hogy így érzel. :(
2021. jan. 21. 00:44
 9/10 anonim válasza:
Hat nem tudom ez mire utal, de en tini koromban sokat szorongtam, de ennek semmi koze nem volt hozza, egyszeruen unalombol, es szorakozasbol vagdostam szikevel a bokam, es a labszaram, tetszett amikor kifolyt a verem, es alig fajt. Persze most mar nem csinalom ezt, vissza gondolva elegge beteg dolog volt :/
2021. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az adrenalin miatt csináltam(vagyis szórakozásból) aztám ráuntam
2021. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!