Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek lehetnek a bűntudat,...

Ezek lehetnek a bűntudat, szégyen jelei?

Figyelt kérdés
Ha valaki valami rosszat követ el egy illető ellen, annak tudta nélkül, akkor az lehet a bűntudat és a szégyen jele, ha hirtelen elzár minden kommunikációt? (Előzmény nincs.)
2021. jan. 21. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet az is. De lehet egy lezárás mòdszere is.
2021. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az illető annyi magyarázatot hintett el, hogy nem akar engem bántani. De ezt nem ertettem utána meg elzárkózott előlem.
2021. jan. 21. 12:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet tudni.

Lehet akár ez is.

De az is lehet, hogy nem követett el semmi rosszat, hanem pont azért szakította meg a kapcsolatot, mert te tettél valami rosszat.

De az is lehet, hogy nem volt fontos, komoly ez a kapcsolat. Pl. ha csak valami netes írogatás volt. Akkor lehet, hogy csak egyszerűen megunta.

2021. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem én biztos semmi rosszat nem tettem ellene. Hirtelen teljes mértékben elfordult tőlem, és azt mondta nem akar engem bántani, úgy érzi bántott engem, azt pedig nem szeretné. Aztán eltűnt az életemből.
2021. jan. 21. 12:39
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy évet voltunk együtt, személyes volt a dolog, nem netes.
2021. jan. 21. 12:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat volt? Most akkor szakítottatok és nem akarja tartani a kapcsolatot? Vagy csak úgy eltűnt?
2021. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utóbbi. Hirtelen elzárkózott előlem, hűvös lett,azokat mondta amiket leírtam, és megszakította velem a kommunikációt
2021. jan. 21. 12:44
 8/9 anonim ***** válasza:

És miért ebbe a kategóriába tetted a kérdést? Van valami mentális betegsége? Ha igen, az lehet magyarázat a fura viselkedésére.

De sajnos van sokszor olyan is, aki nem meri vállalni a szakítást, egyszerűen csak lelép. Szóval nem biztos, hogy bele kell ebbe valamit látni.

Ha ennyit nem érsz neki egy év után, akkor te se foglalkozz vele.

2021. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy melyik kategóriába tegyem, hiszen a viselkedését sem értem, azt sem hogy mit miért mondott.
2021. jan. 21. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!