Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegesség ellen bármiyen ötlet?

Karuczka Emma kérdése:

Idegesség ellen bármiyen ötlet?

Figyelt kérdés
Baba korom óta (szinte) mindenen bőgök. Komolyan. Mostanában brutálisan ideges szoktam lenni. A feszültséget nyílván folyamatos sírással próbálom enyhíteni. Viszont már tényleg majdnem belebetegszek. SOS idegesség ellen kérnék tanácsokat! A nyugtató, pszichológus, cigaretta és vagdosáson kívül. Mert általában az iskolában fordul velem elő ilyen. Egy olyan módszer kéne, amit azonnal tudnék használni!

2021. jan. 21. 17:25
 1/5 Angel3000 ***** válasza:
33%
Szia! Szedned kellene B vitamin komplexumot hosszabb ideig! Jò idegerôsitô! Esténként Citromfû teàt igyàl, enyhe nyugtatò hatàsa van. Napközben Baldrian tablettàt vehetnél be( natur gyògynövény) az idegességedre! Fontos lenne a rendszeres sportolàs példàul; futàs, kerékpàrozàs, ugràlòkötelezés, sulyzòzàs, talajtorna, fekvôtàmasz. A sport „boldogsàg hormont“ szabadit fel, - jobban fogod érezni magadat egy idô utàn! Minden jòt!
2021. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Látom Angel megy a szövegértés, és végig is olvasod a kérdést.

Egy ilyen tininél, a hajadra kenheted a citromfű teádat, meg az ugróköteledet.

"Mert általában az iskolában fordul velem elő ilyen."

Jelenleg csak az általános iskolákban van tanítás, így valszeg a kérdező annyira fiatal, hogy nem is használhatná ezt az oldalt.

"cigaretta és vagdosáson kívül."

Épeszű embernek nem jut eszébe ilyen, ez szintén erősíti a kb 13 éves kort.

"A nyugtató, pszichológus..."

Szintén zenész. Nyugtatóhoz hozzá sem juthat a kérdező, és neki már nem is biztos, hogy elég a pszichológus, lehet hogy inkább pszichiátriai kezelésre szorul.

De a szülei mindenképpen.

2021. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Ha eljut az agyáig, hogy azért írtam ki HOGY EZEKEN KÍVÜL mivel egyrészt nem is használhatnám....Az idegességet pedig szerintem nem kéne korhatárra kötni. De ne írd azt, hogy sosem láttak az ártatlan szemeid akár egy 13 évest is cigizni. Megnyugtatlak, hogy én undorodom az ilyesmiktől. Mellesleg nem színézkedem. Viszont nem baj, ha meggondolja hogy mit is ír pontosan.
2021. jan. 21. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
anno én is így voltam.. mai napig előjönnek, Sirok ha egyedül vagyok mert kijön belőlem... én sört szoktam inni, nyugtató hatású
2021. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!