Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan dolgozzak fel maradandó...

Hogyan dolgozzak fel maradandó betegséget?

Figyelt kérdés
Mozgásszervi betegségről van szó, ami az életszínvonalam rontja. Nehézkesebben járok, néha megszédülök, le kell ülnöm pár pillanatra. Na meg persze az általános közérzetemre is rányomja a bélyeget, mert sokszor nem merek új dolgokat kipróbálni, mert félek, hogy mi van, ha rosszabbul leszek. Emiatt szorongás is kialakult nálam, és a párkapcsolatok terén sem állok valami fényesen, mert akárhányszor megismerhetnèk valakit, mindig az jut eszembe, hogy "ugyan kinek kéne egy beteg ember, talál nálam ezerszer jobbat is." Tudnátok valami tippet adni, hogyan kezeljem ezt a helyzetet? (20/L)

2021. jan. 21. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el Hozleiter Fanny: Te döntesz című könyvét. Ja, és azóta már boldog feleség. ;)
2021. jan. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Meg szeretnélek kérdezni, hogy ez a mozgàsszervi betegség veleszûletett, vagy baleset révén kaptad?
2021. jan. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban fogadd el magad és ha nem megy kérj segítséget is.
2021. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy jo gyógytornász rengeteget tud javitani az allapotodon a jo és kevésbé jo időszakokban is
2021. jan. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem velem született és nem is baleset. Sajnos az az igazság, hogy nem foglalkoztam sem én, sem pedig a szüleim még kiskoromban az orvosi tanácsokkal és a gerincem egészségével, úgyhogy sok év helytelen testtartás és mozgásszegèny életmód miatt alakult ki nálam ez az állapot. Persze korrigálni lehet, javítani lehet egy kicsit rajta, de túl későn kaptam észbe, és már nem lehet teljesen visszafordítani.
2021. jan. 22. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!