Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem depressziós vagyok...

Úgy érzem depressziós vagyok nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos egyre jobban el uralkodik rajtam.A környezetembe nem beszélhetek erről senkinek mert nem vesznek komolyan és csak ki röhögnek.Sokat gondolok az öngyilkosságra.Főleg hogy itt van ez a virus és az álmaimról is le kell mondanom teljesen pedig ettől lettem volna igazán boldog és bele kell törődnöm.Szeretnék ebből ki lábalni bár nem tudom hogy lenne e értelme.Mit tegyek?
2021. jan. 25. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nagyon tudom ajánlani egy pszichológus segítségét. Tudom sokan mondják hogy az 'agyturkász' hülyeség és semmi értelme. De sokat tud segíteni ha kiadod magadból, és esetleg rávilágít neked egy olyan dologra amit eddig nem vettél észre és el tudsz rajta gondolkozni.
2021. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keress fel egy pszichiátert ha már ennyire rossz a helyzet,hogy az öngyilkosság is felmerült. Beszélgetés közben felméri majd az állapotodat.

Amennyiben súlyosabbnak ítéli meg,szükség lesz egy kis gyógyszeres segítségre is,átmenetileg,amolyan kedélyjavítónak.

Én magán dokit javasolnék ha megengedheted magadnak,tapasztalatból tudom,hogy jobban odafigyelnek és a többségét otthon is hívhatod ha baj van ami szintén nem mellékes egy lelki problémával küzdő embernél.

2021. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!