Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami köze ennek egy...

Van valami köze ennek egy mentális betegséghez?

Figyelt kérdés
Szókincsem elég korlátozott. Unalmas vagyok. Ugyanazok a dolgokról beszélek. Nem tudok rendesen beszélgetni többiekkel csak idegesítő vicceket mondok és mémeket ismétlek újra. Néha ugyanazokat a mondatokat mondom és valamilyen stresszoldast erzek-csak magamban. Néha amikor izgatott vagyok vagy valami amikor kicsit rázom a kezem de nem sokáig, de persze ha csak egyedül vagyok. Sokszor ilyen dermedten érzek és mérges vagyok. Párszor ilyen nagyon izgatott, boldog vagyok és folyamatosan mosolygok mikor társaságba vagyok. Egyedül lenni kényelmes. Nevetni meg egyáltalán nem szoktam, főleg hangosan. Lehet valami köze valami betegseghez vagy csak ezek random dolgok amiken nekem kell fejelsztenem?

2021. jan. 27. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem jelent súlyos gondot, inkább ez önbizalomhiány, szorongás, és motiválatlanságból adódhat.

Próbálj olyan dolgokat keresni, amik motiválnának, és amikhez volna kedved, és esetleg még tanulsz is velük, fejlődsz sok területen.

Pl. Tedd napi rutinoddá, hogy mindennap tanulsz egy új szót, kifejezést.

Olvasgass sokat az interneten, mindeféle jó témákban. Ezzel, sokkal több beszédtémád lesz a másokkal való beszélgetéseid során.

Szerintem te olyan típus vagy, aki szeret maga is lenni, de közben azért vágysz néhanapján a társasái életre is.

Keress ilyen típusú barátokat, akikkel párszor tudsz találkozgatni.

Viszont, ha nagyon hirtelen változik a hangulatod, akkor azért kérdezz meg egy szakembert is erről.

Az interneten is lehez írni pszichiátereknek is, vagy ha nem jelent gondot neked, akkor tájékozódj személyes tanácsadásokon is. :-)

2021. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!