Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma reggel az élet teljesen a...

Ma reggel az élet teljesen a padlóhoz vágott. Hogyan álljak fel? A többi lent.

Figyelt kérdés

Ma reggel történt egy dolog ami teljesen a padlóhoz vágott...

Pedig már minden nagyon jól alakult és egy teljesen jól működött és minden úgy alakult ahogy szerettem volna, de most az élet próbára tett.

A dolog ami történt azt nem mondanám el mert nem értenétek meg hogy miért görcsölök ezen mert nincs benne semmi...

De nagyon tarkón vágott engemet ez a dolog lelkileg.

Csak annyit mondok hogy nem haláleset és nem is szakítás.

Már az ájulás és a hányinger kerülget és ez a dolog egy nagy lavinát indított el a lelkemben.

Egyszerűen a sarokban teljesen magam alatt vagyok és nem tudok felállni ebből a lelki helyzetből.

Pedig én felakarok állni, de nem tudok felállni


Örülnék bíztató zenéknek vagy idézeteket.


Egyszerűen elkezdett a jellemem teljesen megváltozni és mindent más szemszögből látok már.

De én akkor is fel akarok állni ebből a lelki helyzetből.

Nem tudom hogy mi tévő legyek vagy merre forduljak.

Csak görcsölök ezen a dolgon.

De hogyha most nem tudok felállni akkor ez így marad és nem tudok rajta változtatni...

Valahogyan fel kéne állnom.

De elvesztettem minden jókedvemet humoromat és büszkeségemet.

Próbára tett az élet de én teljesen a padlón vagyok és nem megy tovább lépni...

Kérem segítsen mert már nem tudom mi tévő legyek.


2021. jan. 29. 09:53
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
26%

Hello

I recomand you

Eminem Lose Yourself

Eminem Till I Collapse

Eminem Higher

Tupac Me against the world

Eminem Not afraid

This are very good song

I also recomand you Arnold Schwarzenegger motivational speech

I hope i caned help you

(I used google translate)

2021. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
28%
*recommend *they are very good songS *'s *recommend *could
2021. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Így anoníman probléma és probléma között van különbség. Ha szeretnél beszélni róla (privátban) szivesen meghallgatlak :). Ne zenéket, idézeteket keress. Magad próbálj változni. Nézz bele a problémába, ha a saját hibád, akkor változtass, hogy a jövőben ilyen ne legyen, ha önhibádon kívüli, akkor ezen nincs mit magyarázni. Fel a fejjel, kitartást. Szép napot, ne görcsölj :)
2021. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
Az alapján, hogy zenéket, idézeteket keresel, szerintem fiatal vagy, talán rossz lett a felvételid? Összevesztél egy barátoddal/barátnőddel? Szerintem lány vagy
2021. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

sokat segítene, ha legalább vázlatosan leírnád... Anyagi jellegű probléma, vagy mégis, mire gondoljunk?


Vagy csak az a vágyad, hogy lapogassuk a hátadat?


Lehet, hogy volna itt olyan GYK-olvasó, aki konkrét segítséget is tudna javasolni... De ehhez tényleg tudni kéne, hogy mi a baj.

2021. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%

Először is adj időt magadnak. Egy boxoló se tud felpattanni, miután kiterült a ringben, ezért találták ki a rászámolást= időt adnak neki, hogy összeszedje magát. Senki nem várja el, hogy egy veszteség, csalódás, vagy trauma után 2 perccel már csúcs formában legyél.

Sétálj a természetben, elmélkedj.

Lehet beszélgetni barátokkal, családtagokkal.

Nézz filmeket, sorozatokat.

Vagy rúgj be mint a csacsi.

Vagy a fentiek tetszőleges sorrendben, akár váltogatva is.

2021. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Ez a kérdés nem szól semmiről.
2021. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Kérdező: valami orvosi leletet kaptál kézhez ma, ami így letaglózott?
2021. jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolót kiegészíteném önfejlesztéssel. Kezdj el edzeni, ha túlsúlyos vagy fogyj le, ha nagyon vékony vagy, kezdj el hízni, izmosodni. ha van valami, amit szívesen megtanulnál most tedd meg. Egy idegen nyelv, rajzolni, festeni, zenélni, de akár rubik kockát kirakni. Keress hobbikat, olvass sokat. Legyél jobb ember, mint eddig, élj egy minőségi élvezhető életet. Ha pénzügyi dolog, kezdj el bekeftetni, tőzsdézni (ásd bele magad, hogyan kell). Keress új barátokat, ismerkedj. Ne félj új dolgokba belevágni. Ha esetleg betegség, keress módszereket, amivel élhető lesz az életed.

Ne felejts el mosolyogni :)

2021. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok és igen fiatal.

Barátommal nem vesztem össze és a barátnömmel pedig minden nagyon jól alakul.

A felvételiz azt már rég megírtam és jól sikerült.

Nem anyagi probléma a dolog.



Hanem egy félévi osztályzat amit megértek hogy miért annyi de én teljesen kétségbe vagyok esve amiatt hogy én nem érre vagyok képes és nem annyinak kéne lennie mert én tudom hogy többre is képes vagyok és emiatt nagyon elvagyok keseredve.


És azért nem akartam mondani mert most biztosan hülyének néztek hogy ezen görcsölök.

Mert ezt nem tudom elmagyarázni hogy miért görcsölök ezen mert számtalan oka ennek és ha elkezdeném sorolni akkor szerintem még jobban a padlóra kerülnék.

Még most is miközbe ezt leírom mindjárt sírok...

2021. jan. 29. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!