Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom elfogadni magam! 19...

Nem tudom elfogadni magam! 19 évesen betegnek érzem magam! Sajnos Túlsúlyal küzkődtem 87kg voltam és 160cm. Most 64kg vagyok. De mindennap megmérem magam reggel és este. És ha hízok teljesen sokkba esek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt olyan hogy 3 napig csak vízet ittam, hashajtó teákat ittam... De nem vezetett sok jóra..Mert utána ettem.. Minden falat rosszul esik!! 3 éve nem vacsoráztam 1 hete pedig igen. Engedtem magamnak... (mert éhes voltam). Úgy félek hogy megint kövér leszek!:(( Naplót vezetek hány cm ment le rólam... mennyi idő alatt.. Mindig nézegetem magam a tükörben. 19L
2012. júl. 9. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
csak egyetlenegy mód van arra, hogy ne ess sokkba, ha vacsorázol: FOGADD.El.MAGAD.ÚGY.AHOGY.VAGY.
2012. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Túlparázod! Kezdjük ott, hogy ha éhezteted magad, akkor a tested annál inkább raktároz. Utána bármit eszel, csak még jobban hizlal! Ne éheztesd magad. Válts életmódot, és tartsd is meg! Ha folyton a súlyodra fókuszálsz, az sem segít! Foglalkozz mással! Eleve kevesebb időd lesz enni és éhesnek lenni, ha elfoglalod magad. Nem unatkozol így nem eszel unalmadban. Nem stresszeled magad agyon, amitől szintén van aki enni kezd. És igen is fogadd el magad! 160cm és 64 kiló az teljesen jó! Fogadd el és folytasd az életmód váltást! Azt nézd, hogy már mennyit leadtál és már közel a cél!

És sportolj!

2012. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
164 cm vagyok, 44 kiló. Csak annyit mondok h ne akard ezt elérni.
2012. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kell a szervezetnek a rendszeres, tápanyagban gazdag étkezés. Ha ez nincs meg, akkor legyengülsz, vitaminhiányos leszel, beteg leszel. Legyél magadra büszke, hogy ennyit fogytál. Meg tudod tartani a súlyod akkor is, ha vacsorázol. Sőt vacsorázz is, csak mértékkel! Iktasd be a rendszeres mozgást az életedbe és fogyassz rengeteg vizet. Ha megfelelően táplálkozol és mozogsz, akkor nem fogsz hízni, sőt még formásodni fogsz!
2012. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A párom 170cm körül mozoghat, és 60 kg. Pontosabban 59! De vékonynak mondható, és mindig azon van, hogy felbírjon szedni (csak egy) pár kilót. :) Sportolj, étkezz rendesen, és ne nézegesd magad egyfeszt, mert az amúgy is őrítő egy pasinak. (legalábbis engem nagyon idegesít). Legyél természetes, fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Ja, és egy tipp: Sok nőnek nagyon sokat segített a lovaglás. Tehát azzal megint csak formásodni tudsz, és karban tartani magad! (Rossz aki rosszra gondol!)
2012. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is 175cm és 50kg vagyok ilyen tényleg ne akarj lenni :), fogadd el magad, sportolj sokat ha nem akarsz vissza hízni, találj olyan hobbyt amit élvezel , sokat kivesz belőled, és mellette jókat is kajálhatsz.
2012. júl. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha méretkezés helyett futnál, úsznál, tornáznál keményen, akkor ehetnél ami beléd fér. De te ezt nem hiszed el. Csak parázol. Persze ez lényegesen egyszerűbb, mint nekikezdeni valaminek.
2012. júl. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én azt javaslom, hogy próbálj rendszeres táplálkozást és sportolást végezz. Ha pl. egyik anp avcsorázol, másik nap nem, az összezavarhatja a szervezetedet, legalábbis én így gondolom). Ha esetleg anyagilag több áll rendelkezésre, akkor sportolj (járj le konditerembe cardiozni, vagy egyszerűen fuss az utcán naponta) és próbálj emg egészségesen táplálkozni (és azt is lehetőleg rendszeresen) nem olvastam az előző kommenteket, de lehet, hogy segítettem.
2012. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyél rendesen, és sportolj többet. Majd mindenki ezt tanácsolja. A fogyókúra nem megoldás.
2012. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!