Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik ha nem érzek semmit?

Mi történik ha nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Elég régóta itthon vagyok a korona miatt, egyébként mellette egyetemen tanulok. Alapvetően nagyon vidám, társasági ember vagyok, de mostmar szerintem annak se örülnék igazán ha vége lenne a bezartsagnak. Egy másik városban tanulok, ott van kb az összes barátom, itthon csak pár van és velük is csak néha találkozom. Már nem örülök az apró dolgoknak mint régen. Állandóan csak zabalok, kezdek hízni. Sírni se tudok, mert még szomorúnak se mondanám magam. Rosszul vagyok sajatmagatol, hiányzik a pozitív visszaigazolas amit más emberektől kapok meg. Hogy lenduljek ezen túl? 21L
2021. jan. 31. 21:02
 1/5 Ibw4x ***** válasza:
76%
majd magadtól kimész belőle.
2021. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Angel3000 ***** válasza:
53%
Kedves kèrdezô! Sajnos, nem vagy egyedûl evvel a problèmával, de nem tudunk mèg „fellèlegezni“! Kitartás! Próbáld magadat elfoglalni sportolással, futás, kerèkpározás, ugrálókötelezès, sulyzózás stb. Kèszûlj fel a nyárra! Minden jót!
2021. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiud mit szol ehhez?
2021. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahhoz hogy hizom mint egy disznó? :D
2021. jan. 31. 21:37
 5/5 Angel3000 ***** válasza:
Muszàj vissza fognod magadat, az egészséged érdekében. Ne zabàlj! Nézd meg mit eszel! Kerûld a kenyeret, az édességeket.
2021. febr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!