Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Régebb óta úgy vagyok hogy nem tudok sírni, mostanában este néha megkönnyezek, belül ha lehet így mondani „szenvedek". Kezd mindenem még jobban fájni,aligha tudok figyelni mivel fáradtnak érzem magam. Mindig mosolygok, de csak néha őszintén. Nincs kedvem az élethez sem, viszont nem tudnám magamat bántani, ugyan is a családomat és a barátaimat is bánthatnám velük. Az érzelmeimet elnyomom, ezért sokszor sikíthatnékom van.

Ma az egyik órán sírtam, hirtelen tört ki. Meg is ijedtek páran.

Szerintetek mi lehet a baj? Vagy esetleg hogy tudnék nem egy időzítő bomba lenni?:/



2021. febr. 3. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Pszichológus.
2021. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Depresszió. Legtöbb ember ilyen. Az ember csak szenvedni van a Földön. Legalábbis a többség biztosan.
2021. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

2

Tévedsz, a legtöbb ember nem depressziós.

2021. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod?
2021. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Statisztikai adatok alapjan, illetve a szemelyes koromet figyelembeveve egyertelmu, hogy az emberek csak kis resze rendelkezik barmifele mentalis betegseggel. Tudom, hogy jobb erzes azt hinni, hogy mindenki mas szarul van, de ez nem igy van.
2021. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem hittem ilyesmit, körülöttem mindenki be van savanyodva, neten is szenved a nép. Ha Te nem méred össze a dolgokat, csak a saját kis világodban kutatsz, az édeskevés. Nem is azt mondtam, hogy minden egyes ember depressziós...
2021. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Statisztikai adatokat is emlitettem, ne tegyel ugy, mintha ezt nem mondtam volna.


'Depresszió. Legtöbb ember ilyen.'

Ha ez alatt nem arra gondoltal, akkor maskor kerlek fogalmazd meg rendesen a mondatodat, gondold at, mielott elkuldod. Koszonom.

2021. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A “többség” tudod mit jelent? Fogalomzavarban vagy elég rendesen.
2021. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok pszichológushoz menni, mivel nincs:/

Testileg és lelkileg elfáradtam már, és manapság rosszul is vagyok.

Depressziós nem hiszem hogy vagyok🤷🏻‍♀️

2021. febr. 4. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!