Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma elmentem a pszichiáterem...

Ma elmentem a pszichiáterem magánrendelésére de elzavart. Ilyen esetben mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elmentem ma pszichiáteremhez aki pszichoterápiámat is végzi. Kopogtattam erre benyitottam valamiilyen videó konferenciát hallgatott. Erre bemegyek köszönök erre begőzölve mondja hogy minek mentem, meg hogy üljek már le a váróba.


Ezután kijön és idegesen mondja mit keresek ott, most nem jó és azonnal menjek el.


Tudom hogy nem volt időpontom de fontos dolgot akartam kérdezni tőle személyesen. Nem hinném hogy ilyen indulattal kéne viselkednie. Más tapoasztalt ilyet? Azóta hívtam kinyomja.



2021. febr. 5. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem csodalom.
2021. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
En ugyanezt tettem volna. Hogy nyithatsz csak ugy be hozza? Meg idopont nelkul...
2021. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Időpont nélkül rátörsz és elhajt? Mégis mit vártál? Csapot papot otthagy? Keress másik pszichiátert és tanulj meg viselkedni.
2021. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Ott csaptalak volna agyon. Ez azért elég unintelligens viselkedés. Abszolút megertem hogy a pszichiáter így reagált. Nem is erezted magadtól, hogy ez gáz?
2021. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyomós okom volt rá! Frontint akartam felíratni
2021. febr. 5. 20:47
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

XD

Elektronikus recept nem létezik? Ez amúgy sem nyomós ok. Másképp kellett volna megoldanod.

2021. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem nyomós ok, már ne haragudj.
2021. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező orvosként az a véleményem, hogy egy orbitális nagy bunkó vagy.
2021. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%
Egyébként kamu kérdés.
2021. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek minden válaszoloval. Nézz magadba!
2021. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!