Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elalvás előtt az normális ha...

Elalvás előtt az normális ha hangokat hallok?

Figyelt kérdés
Amikor nagyon faradt vagyok nagyon gyakran elofordul, hogy random hangokat, parbeszedeket hallok a fejemben de nem is gondolkodom rajtuk cska jonnek maguktol mintha egy tomeg kozepen lennek es ugy beszelnenek nekem. Olyanokat szoktam hallani hogy pl osztalyfonokom hangjan hogy "tanulj" meg tenyleg ilyen random szavakat mondatokat es nagyon megijeszt neha, sokszor nem tudok ettol elaludni, az alvasi rendszerem teljesen fel van borulva mert ejfel utan tudok csak elaludni es ha nincs sulim 11 korul ebredek fel. Alvas paralizisem is volt mar egy par, eleg aggaszto ez a hangos dolog, ez normalis vagy egyaltalan mi ez?

2021. febr. 6. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, normális-e, de én is szoktam ilyeneket hallani.
2021. febr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott, meg meg 4 ismerosomnek is, szerintunk normalis. Vagy mindannyiunknal hibadzik vmi :D
2021. febr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ennyi embernél nem hibádzhat valami.

Biztos, hogy van erre magyarázat, és nem egészségügyi.

2021. febr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig mindig azt szoktam hallani hogy koncerten vagyok és C# minor-ban szólózom és sehogy nem tudok kijönni belőle. Őrület.
2021. febr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Normális, már nem emlékszem a szakkifejezésre. Én is koncertet hallok, szopránt.
2021. febr. 6. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nekem is, már azt hittem, egyedül vagyok vele és megbolondultam.
2021. febr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Na jó, azt hittem egyedül vagyok ezzel. Velem is szoktam ilyen lenni. Illetve alvás előtt néha elkezdek álmodni mielőtt teljesen elalszok, és képekben is álmodok (borzasztóan nagy a vizuális fantáziám egyébként) szóval nyugi, nem vagy egyedül
2021. ápr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanez! Bar amiota kiirtam a kerdest meg is szunt es egyszer se vettem eszre de egyebkent erdekes volt😅meg mindig eleg rosszul alszom ugyhogy nem ertem ez miert vagy hogyan van
2021. ápr. 27. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!