Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiskoromban molesztálhatott a...

Kiskoromban molesztálhatott a volt sógorom?

Figyelt kérdés

Akkor került a családba, amikor 4 éves voltam. Egészen 7 éves koromig volt a családunk "tagja". Egyszer történt olyan, hogy amikor este játszottam a szobámban bejött hozzám. Elestem, és elkezdtem sírni, erre ő magához szorított és ledugta a nyelvét a számba, utána mondta, hogy halkan ne költsem fel a többieket. Utána kiment a szobámból. Sok tiszta emlékem nincs a sógoromról. Olyan emlékeim vannak még, hogy amikor ő vigyázott rám és senki sem volt otthon, akkor általában a legjobb barátom is nálunk volt. Több alkalommal is volt olyan, hogy elhívott, és elmentünk a ház mögé. Ott mindig kaptam tőle egy pofont, mindig más indokkal. Sosem mertem elmondani senkinek, hogy néha megvert. Kiskoromból nagyon sok ködös elmékképem van. Lehet, hogy molesztált csak nem emlékszek rá? Ha nem, miért dugta le a nyelvét a számba?

24/F


2021. febr. 7. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Az elég durva ha ledugta a nyelvét. Utólag is feljelentheted. Lehet ez hatott az egyénfejlődésedre is
2021. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
66%

1#


Már valszeg elévült

2021. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Lehet, hogy ezert vagy meleg?
2021. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1

Nem szeretnék bírósági ügyeket + külföldön él, semmit sem tudunk róla nagyon rég óta.

#3

Fogalmam sincs.

2021. febr. 7. 19:18
 5/7 anonim válasza:
90%

Aki gyereket bánt, mindegy miért...az egy rohadt patkány és az élettől tízezerszer kapja vissza !!!

és vissza is fogja !

2021. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ZoltanAnglia ***** válasza:
72%
Es hpgyan lehetne ilyet egyatalan bizonyitani????? Akkor igy mindenki perelhetne az ellenseget ilyennel vadolva ha nem kene bizonyitani.
2021. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Simán lehetett hogy molesztált csak nem emlékszel rá. Ez egy elhárító mechanizmus, így próbálta az agyad feldolgozni a dolgot. De keress fel egy pszichológust, ott a beszélgetések alatt sok minden visszajöhet, és segíthet túllépni ezen.
2021. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!