Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van Tb által támogatott...

Van Tb által támogatott pszichológus miskolcon?

Figyelt kérdés
2021. febr. 8. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Nyilván van.
2021. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
1. Ez valami hihetetlenül hasznos válasz volt.
2021. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

2

Én legalább megválaszoltam a kérdést, de te erre sem voltál képes. Ha nem ilyen válaszra számított, akkor érdemesebb lett volna másképp megfogalmaznia a kérdést.

2021. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor elmondhatatnád hol 😂😂😂
2021. febr. 8. 18:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Miskolcon.


Egy 2013-ban megírt internetes vélemény alapján:

'Miskolcon több helyen is van tb alapon pszichológiai ellátás. Tudtommal a Semmelweis kórház pszichiátriai ambulanciáján és a Máv rendelőintézetben is van 1-1 pszichológus, gondolom telefonon is be lehet hozzájuk jelentkezni. Még a Szent Ferencről is hallottam, hogy ott is van pszichológus, több is.'


Forrás: [link]

2021. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
3. Te egy troll vagy. Csak a hülye nem jön rá magától, mit akar kérdezni a kérdező. Úgy látszik, szereted játszani a hülyét. Mégis, minek kérdezné meg a kérdést, ha nem a részletekre kíváncsi? Te egy robot vagy? Ahogy látod, rákérdezett a kérdező utólag, amit előre lehetett tudni, csak te buta vagy hozzá, hogy előre tudd.
2021. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

6

Köszönöm a megfigyelést, azonban hanyagolhatnád az offolást. A kérdést részletesebben megválaszoltam az ötödik kommentemben. Szabályzatot nem szegtem. Szép napot!

2021. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
7. Az első kommentedben is megválaszolhattad volna, ha nem játszanád a hülyét meg a nagyokost. Én meg annyit offolok, amennyit akarok, azt nem te mondod meg. Legközelebb bölcsebben válaszolj, és jobban fog örülni a kérdező is. Szép estét! (Már este van, ha nem vetted volna észre.)
2021. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8

Ahogy te sem mondhatod meg, hogy milyen módon válaszoljam meg a kérdést. Itt még nappal van. :) Szép estét!

2021. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!