Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vácon vagy Vác környékén van...

Vácon vagy Vác környékén van TB által támogatott pszichiáter?

Figyelt kérdés
Több éve a szérüskert fele buszmegálló közelében volt egy tb által támogatott "központ" ahol több pszichológus és pszichiáter rendelt nem tudom még működik-e és támogatja-e a tb.

2018. szept. 17. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Váci vagyok, de nem tudok arról, hogy a Szérűskert közelében lenne pszichiáter. Az sztk-ban érdeklődj.
2018. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg ott van a Szérűskert felé, a körforgalomnál kell balra kanyarodni (ahol a másik oldalon a CBA van, meg a MOL-kút, a DMRV meg az Árpád suli). Papp Béla utca, ha jól emlékszem.

Neten megtalálod szerintem a pontos címet és a telefonszámot is, ahol időpontot tudsz kérni. De jó lenne előtte tájékozódni az ott rendelő orvosokról, mert pl. pont a főorvos szerintem egy szakbarbár. - Legalábbis amikor egy ismerőst kísértem oda pár évvel ezelőtt, akkor ez volt a benyomásom, mert többet tudtam én az adott betegség gyógyítási lehetőségeiről, mint ő... (Vagy csak letagadta, mert neki kényelmesebb felírni egy bogyót, mint egyéb terápiát folytatni.) Az ismerősöm aztán nem is hozzá járt, hanem egy Judit nevű pszichiáterhez, talán Nagy Judit, de nem biztos. Nála olyan nap is volt, amikor nem kellett időpont, hanem érkezési sorrendben fogadta a betegeket, csak akkor nagyon sokat kell várni.

Pszichológusok is többen vannak.


És igen, ez TB-s rendelő, de akkoriban majdnem mindegyik orvosnak is volt magánrendelése - vagy ugyanaz az épület, vagy közvetlenül mellette valahol, nem tudom pontosan.

2018. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. szept. 18. 00:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,a Papp Béla utcában,a gyógyszertár mellett.
2018. szept. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!