Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelent az,hogy a rivotril...

Mit jelent az,hogy a rivotril felezési ideje 18-50 óra ? Sokszor erős szorongásom van. Segíteni fog valamit?

Figyelt kérdés

Napi 3*0,5 mg lett kiírva.

Este lesz az első.

Frontint szedtem előtte,olvastam hogy az csak nyugtató,a rivotril a szorongásoldó.


A frontint sűrűbben kellett bevenni ez pedig állítólag több ideig van a véráramban. Ez mit jelent?



2021. febr. 9. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
A felezési idő megegyezik azzal az időtartammal, amely alatt egy folytonos csökkenő vizsgált érték feleződik. Ebben az esetben ez a hatóanyag koncentrációja a vérben.
2021. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Mit jelent az,hogy a rivotril felezési ideje 18-50 óra ?"


"ez pedig állítólag több ideig van a véráramban."

pont ezt jelenti

2021. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel szorongásos beteg vagyok,a rivotril jobb lesz a frontinnál?
2021. febr. 9. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:
jobb lesz
2021. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy egyéntől függően, átlagosan 18 és 50 óra közötti az az időtartam, ami alatt a vérben a felére csökken a gyógyszer mennyisége.
2021. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zsu0217 ***** válasza:
Jobb lesz. A frontin egy idő után már nem segít. Sajna napi 9 db sem segít egy idő után, egyre rövidebb ideig hat, ezért egyre több kell belőle. Az pedig veszélyes lesz, egy marékkal mégsem vehetsz be egyszerre.
2021. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6

Az alprazolám pszichoterápia mellett hatásos. A gyógyszertől meggyógyulni nem fogsz, viszont a hozzászokás kialakul.

2021. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!