Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy hat évesként...

Normális, hogy hat évesként szeretek viselkedni?

Figyelt kérdés

Ez így nagyon bután hangzik, de szeretem, ha toprongyos a ruhám olyan furcsa mód beszélni. Természetesen nem kell kiszolgálni meg pellenkázni, de nekem ez így tetszik. Ez egy fura szokásom. Ha pl valaki elhív enni, legyen ez akár a barátom is akkor is szeretem, ha ő dönt helyettem, nem azért mert lusta vagyok. Tudok komoly is lenni, ha arról van szó, mivel ami szakmát tanulok oda is kelk ember ismeret, tudás, felelősség.

Ez gáz? Lekellene szoknom? Ha igen hogyan?

16l


2021. febr. 10. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 24 vagyok és szintén 6-nak érzem magam.

Keress rá arra, hogy DDLG ha tudsz angolul, ha nem, akkor is elvileg smpixie.com-on találsz magyarul infókat, vagy írj rám üzenetben és részletesen mesélek róla. Persze ha érdekel.

2021. febr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pán Péter szindróma
2021. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok harmincas aki tinédzsernek képzeli magát. Én egy tinédzser vagyok aki kisgyerek akar lenni még.
2021. febr. 11. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:

A felelősség és felnőttség ijesztő és van aki inkább a múltba, korábbi fejlődési állapotba esik vissza időről időre. A mai tinik-gyerekek egyébként is lassabban fejlődnek és gyerekesebbek mint akár a 20-100 évvel ezelőttiek.

(Semmiképp ne írj ilyen creepy embereknek és ne regisztrálj az itt ajánlott szadomazo oldalra. Ez beteg.)

2021. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem terveztem, mert nem szexuálisan vonz, hanem ilyen a természetem.
2021. febr. 22. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!