Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológust vag pszichiátert...

Pszichológust vag pszichiátert kellene felekersnem? Többi lent?

Figyelt kérdés
Sziasztok , 25/F vagyok. 3 vagy 4 éve nem tudom pontosan akkor kezdődtek vagyis erősödtek a problémáim. Az elején csak a nyirokcsomokat keresgéltem magamon és féltem tőle hogy limfomam vagy leukemiam van . De az elmúlt 2 évbe rosszabb lett minden szorongok minden nap nagyon erősen bizonytalannak érzek magam mintha Bem lenne egyensulyom . De közbe van mert meg tudok állni egyenesen meg menni is tudok de ha nem figyelek rá észre sem veszem . Nem is érzem . Csak akkor ha nem csinálok semmit vagy egyedül vagyok valamint mindig találok csomokat a nyakamon folyton ellenőrzöm őket nem e nőttek nem fajnak nem e kemények.. de most a legnagyobb félelmek az egyik az agy daganat az egyensúly miatt .. a másik meg este nem merek aludni mert felek nem kelek fel. Nemrég halt meg papam meg 4 évvel ezelőtt a csapat társam 30 évesen tüdőrákban. Egyszer rosszul lettem vezetés közben majdnem elájultam felment a pulzusom le izzadtam szerintem pánikroham lehetett plusz egész nap nem ettem semmit akkor . Ez 2016 bán volt . Lehet ezek miatt vannak ilyen gondolataim és ezért vagyok rosszul majdnem minden nap? 2017 Ben vérvizsgálat hibátlan volt . Tavaly háziorvos fordultam mert nem bírtam ezekkel a gondolatokkal felelmeimmel. Irt fel helex sr 0.5 Mg. Ami nagyon jól hat vannak nagyon jó napjaim de van amikor a gyógyszer is alig segít de azért jobb vele . Háziorvosnál egy lábon kellett állnom csukott meg nyitott szemmel utánna reflexem meg az írókat kellett megérintenem csukott szemmel azos ment semmi baj nem volt meg sétálva csukott szemmel abban sem volt baj pedig amikor ott voltam úgy éreztem összesen mert nincs egyensulyom .. a feladatokat meg hibátlanul teljesítettem .. ezt nem is értem ennyire be lehet képzelni ilyen dolgokat amik szinte így jelentkeznek? Fordulnak pszichiáterhez? Mert így nagyon nem jó :( előre köszönöm .

2021. febr. 13. 13:25
 1/2 alletta ***** válasza:

szerintem beképzeled a betegségeket. hipohonder (is) lehetsz. én pszichiáterhez mennék, majd ő eldönti, hogy javasolja-e pszichológussal való beszélgetéseket.

háziorvosod neurológus pszichiáter, hogy ilyen vizsgálatokat végzett, és gyógyszert írt fel?

2021. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy van e neki ilyen végzettsége 😅😅 de ezeket kellett csinálnom nála . Lehet akkor felkeresek egyet van itt a közelben aztán remelem segít a továbbiakban . Igen a hipochondriat észrevettem az nagyon erős szerintem ettől is szorongok .
2021. febr. 13. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!