Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt aki derealizáció/deperszo...

Volt aki derealizáció/deperszonalizacióval küzd vagy küzdött ?

Figyelt kérdés

Igazából nálam ecstasy tabletta válthatta ki. Azért gondolom, mert előtte semmi bajom nem volt, majd bevettem rá egy hétre pánikroham tört rám és azóta érzem ezeket a tüneteket, ami ezzel jár. Már 1 lassan egy hónapja folyamatosan fenn áll ez a helyzet.

Járok pszichológus és pszichiáterhez is.

Elfog múlni ez valamikor?



#ecstasy #derealizáció #deperszonalizacióval
2021. febr. 16. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Ha még nem mondtad el nekik mindenképpen tedd meg!

Volt egy időszak amikor folyamatosan ezzel küzdöttem. A módszer ami nekem segített egy kicsit a helyzeten, hogy megpróbáltam nagyon sokat társaságban lenni és azon kívűl meg folyamatosan lekötni a figyelmem, leginkább ugye mentálisan nem fizikálisan.

És igen el fog múlni, ettől ne félj, próbálj meg minden “gyakorlatot” elfogadni a dokitól és használni is azokat, hogy minnél előbb észhez térj egy ilyen szituációban.

Ha van még bármilyen kérdésed nyugodtan írj.

19L

(Bipoláris zavar, pánikbetegség, szorongás)

2021. febr. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2021. febr. 19. 10:26
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Jó ez szarul fog hangzani, de hidd el csak akkor múlik majd el amikor már elfogadod és nem fogsz félni tőle. Minél jobban félsz annál erősebb lesz, nekem 2 évembe tartott legyőzni de főleg azért mert hülye voltam és nem mentem szakemberhez, meg folyamatos rettegésben tudott tartani, és pont ez a rettegés/szorongás élteti. Szóval nekem az segített hogy beláttam hogy sosem fogok megőrülni és hogy elkezdtem leszarni az egészet, igen nagyon nehéz volt eljutni ide de ha sikerül akkor már csak jó lehet.

Amúgy vicces hogy amikor nagyon szarul voltam valaki pont ezt mondta nekem én meg teljesen ideges lettem tőle de így hogy már elmúlt tényleg ez az egyetlen mód.

Ha szeretnél nyugodtam írhatsz privátban is<33

16/l

2021. márc. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ :)!


Azóta hála istennek elmúlt már :).

2021. márc. 11. 10:38
 5/8 anonim válasza:
Meddig tartott nálad? Csak úgy egyik napról a másikra elmúlt?
2021. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia, hat igazából január végén egy pánikroham után maradt meg.. de meg nem múlt el teljesen... csak azt gondoltam 😅. Már valamennyivel jobb, meg vannak napok mikor egész jó minden, de ez a szorongás miatt van nálam :).
2021. ápr. 22. 18:17
 7/8 anonim válasza:
Gyógyszert kell szedned a szorongás miatt?
2021. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát, felírta a pszichiáter a frontint, de akkor elég erős szorongásaim voltak.. majd első nap reggel bevettem egyet... meg lefekvéshez is egyet... de másnap olyan szarul voltam , meg fáradt , hogy inkább nem szedtem ... maradtam a gyógyteanál... mostanában ritkán jön rám erős szorongás.


Mostmár inkább az miatt szorongok sztm, hogy valami bajom van-e. Mindig mikor jobban lennék jön valami... most pl. 3 hete a gyomrommal van valami , meg néha tök szarul érzem magam gyengeség ilyenek.. és most szerintem ez miatt van.. meg minden féle fura tünet jön és túl gondolom (mintha hipochonder lennék) .

2021. ápr. 22. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!