Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet pszichózisom ha több...

Lehet pszichózisom ha több mint egy éve szívok füvet?

Figyelt kérdés

Sok szituációban mást hallok mint amit mondanak, sokszor visszakérdezek és más a valóság. Mintha észrevettem, hogy a belső félelmek tükröződnek a "hallottakon".

Látni nem látok semmi olyat ami nem létezik, viszont nagyon sok ember arcán látok olyan dolgokat, amiket mások nemigazán, ezt azért tudom, mert mindig szóvá teszem a közeli barátaimnak, hogy xy milyen fura, stb.

Sok lányon azt látom, mintha nagyon bejönnék neki, másokon szorongást, félelmet, stb látok.



2021. febr. 17. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Lehet. Meg úgy is járhatsz, mint a Numb ( Fapofa) című filmben Matthew Perry, aki egyszer túlszívta magát, befordult, és úgy maradt. Ha aggódsz a drog negatív hatásai miatt, akkor minek drogozol?

Hagyd abba, és akkor nem kell aggódni.

2021. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ilyen szintű pszihózis lehet, hogy ilyeneket lehet tőle haluzni, elszakadni a valóságtól?
2021. febr. 17. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem volt a fűtől pszichózisom. Életem legrosszabb élménye volt. 45 percig tartott. Hidd el elment a kedvem attól, hogy innentől bármilyen pszichotikumot kipróbáljak. A szerencse csak, hogy még élek.
2022. dec. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!